Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Színes tetkónál mennyire...

Színes tetkónál mennyire gyakori az allergia későbbiekben?

Figyelt kérdés

Szeretnék színes tetkót hamarosan és kicsit félek attól, hogy későbbiekben mennyi esély van arra, hogy allergiás legyek rá?

Rózsaszínben terveznék málnavesszőt meg még pár színben több tetkót nem tudom, az ilyen színeknél hogy van ez.

Akiknek van már színes nektek volt esetleg valami reakció vagy feleslegesen aggódok ezen?

Eddig nem voltam allergiás semmire max egy kis bőrpír egy krémre az arcra de komolyabb reakcióm sosem volt, fémre se vagyok szóval ja.



2021. febr. 17. 09:19
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Nem hinném hogy lesz vele gond, általában a vörös szín szokott allergiás reakciót kiváltani de az se mindig mindenkinél, inkább csak fémallergiásoknál, a többi meg szinte sose.
2021. febr. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

1.Köszii.:D

akkor nem leesz gond szerintem se.

nincs fém allergiám.

legalább is eddig nem volt igaz nem nagyon volt rajtam fém.

rózsaszínre gondoltam.

csak mert az majdnem piros úgymond.

2021. febr. 20. 05:07
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

Kb bármelyik okozhat allergiás reakciót. Én is ettől félek. Majd egyszer csináltatok, de amilyen szerencsém van/lesz, tutira megszopom.

2021. febr. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem két színes sárkány tetoválásom van, piros (tűz) és kék (víz), egyikkel sme volt semmi, csak egyetlen dolog! Sokkal szebb mint a sima fekete tetoválások!
2021. márc. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!