Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Igényes, szépen dolgozó...

Igényes, szépen dolgozó szemöldöktetováló Budapesten hibrid technikával?

Figyelt kérdés

Szeretném megcsináltatni a szemöldököm, mert évek óta próbálom visszanöveszteni (túl volt szedve), de nem nagyon sikerül. A hibrid technikával szemezek, mert olyat szeretnék, amihez nem kell leszedni a sajátomat. Viszont az enyémnek nem nagyon van színe sem (világos tónusú vagyok), így ez a hibrid tûnik szimpatikusnak.


Van valakinek tapasztalata vele?


Hol csináltattátok? Ajánljatok helyeket légyszi. Nem az ár a szempont, hanem hogy igényes munka legyen.



2021. febr. 20. 20:48
 1/1 anonim válasza:
Én ajánlom a Bolvári Beauty-t Újpesten! Bolvári Zsuzsi nagyon szépen dolgozik, folyamatosan képzi magát. Merem ezt úgy mondani, hogy Budapesten nagyon sok sminktetoválót próbáltam már hosszú éveken keresztül, míg Rá találtam. Keress rá neten vagy Facebookon.
2021. febr. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!