Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Sürgős. Tetoválás után mit...

Sürgős. Tetoválás után mit kenhetek rá? Babaolaj?

Figyelt kérdés
2 órája tetováltak es nem tudok venni bepantent es hasonlokat mert nem tudok elmenni itthonrol. Babaolajjal kenhetem?

2021. febr. 22. 15:37
 1/7 anonim válasza:
0%
Kímélő testápoló esetleg( baba), vazelin
2021. febr. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én kókusz zsírt szoktam mondani a vendégeimnek.

Csak ne legyen benne maradék chilli por a tegnapi curry után.😋



De igazán az se a para ha nem kensz rá semmit, nem lesz semmi baja ha holnap kened csak be.

Az első nap úgyis a nedves szakasz, a hidratálás később kell, amikor már száraz és kezd hámlani.


A vazelin az nagyon brutál, mi csak közvetlen utánna kenjük rá hogy ne vérezzen annyira, meg közben, hogy csökkentsük a surlódást.


egy tetováló

2021. febr. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

kieg: mindenki mást ajánl, pl palmers cocoa butter, savlon, illetve a régebbi bepanthen+ is jó volt, de megváltozott a hatóanyag benne, most már nem annyira.


Valami könnyed, szagtalan, csillámpor és egyéb vackoktól mentes krém jó lesz.


Anit ne:

Nívea, Neutrogena, Sudocrem, Vazelin, Neogranormon. Ezek túl nehezek, elfojtják a tetoválást.

2021. febr. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Kérj meg valakit, hogy patikába ugorjon be neked egy bepanthenért, vagy ha gyerkőc miatt nem tudsz menni, akkor vidd magaddal. Ha esetleg a munka miatt, akkor meg marad az, hogy valakit megkérsz és máskor előre felkészülsz ;)

Amúgy panthenol tartalmú krém, vagy kenőcs, ha van, szintén jó rá, de a neogranormon és a többi, amint felsorolt az előző, nem jók. Nagyon más nincs alapon úgy is hagyhatod, annyira nem fog kiszáradni másnapig, főleg, hogy friss, még levet is simán ereszthet.

2021. febr. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a tetováló utasítására az első 2 napon amíg fóliázom nem kenem semmivel, csak fólia cserekor óvatosan lemosom, nekem is furcsán hangzott de működik, viszont sima testápolóval semmiképpen se kend be.
2021. febr. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Baba szappannal mosd át óvatosan és majd holnap bekened.
2021. febr. 23. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Amíg nem tudsz bephantent szerezni, inkább semmivel ne kend, csak mosd le és fóliázd.

egy tetováló

2021. febr. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!