Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » A szép, minőségi tetoválást...

A szép, minőségi tetoválást kevesebb eséllyel bánják meg az emberek idősebb korukban?

Figyelt kérdés
2021. febr. 27. 11:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene megbánni idősebb korban? Az emberek nagy részének van tetoválása manapság, nem fog extrémnek számítani. Nyilván nem lesz olyan szép látvány, mint feszes bőrön, de a bőrünk se lesz szép látvány önmagában 70 évesen.
2021. febr. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem személy szerint eddig egy tetoválásom van a bokámnál, viszont tervezek mostanában máshova is tetováltatni. Őszintén most se érdekel, hogy ki mit gondol erről. Nekem van jelentése és ez a fontos :D 70 évesen meg annak fogok örülni, hogy épeszű unokáim lesznek és nem leszek beteg:DD
2021. febr. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem azok bánják meg, akik olyan helyre tették amit nem lehet eltakarni miután egy csúnya, ráncos tintapaca lett belőle, meg azok akik csak poénból vagy divatból tetováltattak.

Vannak azok a klasszikus tetoválások, pl amik a katonai szolgálatnak állítanak emléket, vagy egyéb ikonikus időszaknak, aminek az emléke egy életre elkísér. Na, azokat szerintem senki nem bánta meg, és a mai öregek bőrét díszítik.

2021. febr. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Metionin ***** válasza:
100%
Szerintem igen, nagyobb az esélye annak hogy valaki megbán egy tetkót amit random ismerős csinált neki olcsóért, rossz minőségben, mint az aki sokáig keresi a megfelelő művészt, összegyűjti rá a nem kevés pénzt és rendesen átgondolja, megtervezi a tetoválást. A minőségi tetkó úgy készül, hogy valóban elkísérjen egész életünkben, bármenny idő elteltével is jól kell kinéznie, nem zöldülhet ki, nem folyhat el. Persze az emberkének is vigyáznia kell rá pl. fényvédelemmel.
2021. febr. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem attól függ, mekkora. Az volt a bajom mindig is ezzel a tetoválással, hogy egy egész életen át elkísér. És hát idős korban, amikor már ráncos az ember, meg kifakult a tetkó... lehet, hogy ez csak az én véleményem, de szerintem a tetkó egyszerűen nem ízléses, az ember bőre nem festővászon. Most ez leírva rendkívül boomer dumának hangzik, de szerintem tudat alatt valahogy mindenki máshova sorolja a tetovált embereket, mint a nem tetováltakat. Az alvilág, a proliság, az erőszak érzete kapcsolódik hozzá. Nem azt mondom, hogy ez logikus vagy hogy megfelelne a valóságnak, csak tudat alatt ezeket az érzeteket hívja elő, legalábbis nálam.
2021. márc. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!