Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Valaki tetováltatott már...

Valaki tetováltatott már szépség hibára? Van egy folt a combom oldalán, nagy vörös, és arra szeretnék egy tetoválást (persze csak ha az orvos is jóvá hagyja majd). Valamilyen tapasztalatok a témában? Bármi jól jön.

Figyelt kérdés

A folt velem született, anya le esett velem a padlásról a terhessége alatt. Köszönöm a válaszokat.

22l



2021. márc. 1. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Tetováló vagyok, csináltam már ilyesmit sokat.


Ha nem bőrrák gyanús, akkor simán. Persze a texrúra nem tűnik el, sem az extra szőr ha az van rajta.

2021. márc. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
7%
Más is megsérülhetett akkor ha most tetoválásra adnád a fejed...
2021. márc. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
#2 szerintem pedig ha valahol van létjogosultsága a tetoválásnak az a szépséghiba korrigálása, takarása. Amúgy sem igazán értem, hogy miért kell másokat megszólni, hogy mit tesznek a testükkel. Ameddig neked/nekem nem kötelező, csinálják nyugodtan. A legtöbb tetoválás nekem sem tetszik, de soha nem ítélném el azt, akinek igen.
2021. márc. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
1es és 3as köszönöm a normális választ :). Igazából a 2es kommentelo nem tud semmit az életemrol, valószínűleg ha tudna nem ilyen szavakat használt volna. De itt a legkönnyebb másokat megalázni és elitelni gondolkodás nélkül. Valószínűleg ő tökéletes. Örülök neki.
2021. márc. 2. 13:17
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Van itt pár troll, akik mindenre beírják, hogy suttyón meg ribisen néz ki, de velük nem kell foglalkozni.
2021. márc. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!