Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tizedik naptól (ha már lehámlo...

Akhi kérdése:

Tizedik naptól (ha már lehámlott) mivel érdemes kenni a tetkót? Konkrét krém/testápoló amit kapni rossmanban, esetleg Dm-ben

Figyelt kérdés
Tetkó, tetkó utókezelés, tetoválásra krém

#tetoválás #utókezelés #Tetoválásra krém #Tetkó utókezelése
2021. márc. 2. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Bepanthen?
2021. márc. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bepanthen csak addig kell, ameddig fóli+utána 1 hétig
2021. márc. 2. 21:51
 3/6 $$$$$ ***** válasza:
Én baba testapoloval kentem eddig minden tetkomat hámlas utan. Mindegyik szép lett ,a tetovállom is ezt javasolta.
2021. márc. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én Niveával szoktam kenegetni, tökéletes
2021. márc. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem legutóbb a kókuszolajat javasolta a tetoválóm, de bármilyen nem agyonparfümözött, jól hidratáló krém/testápoló jó lehet rá, vagy pl shea vaj. Volt, amelyiket hámlás után babaolajjal kentem, mert az adott testrészen egyébként is azt használtam, semmi baja nem lett, szép maradt ugyanúgy.

Ellenben tavaszodik, szóval ha olyan helyen van ahol éri a nap, akkor fényvédőt szerezz be rá, főleg hogy friss, de egyébként is.

2021. márc. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Metionin ***** válasza:
Most egy Balea tetkóra való testápolóval, ezt kaptam, előtte egy avonos hipoallergén testápolóm volt. Nyáron Himalaya gyerekeknek való 50 faktoros naptejet kenek mindenhova, beleértve a tetkókat is, este meg testápolót ami épp van.
2021. márc. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!