Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szúrt már itt valaki magának...

Szúrt már itt valaki magának Helixet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A fülem lenti részébe már én is szúrtam 3-3 lyukat mind a két oldalra, azonban a helixben nem vagyok teljesen magabiztos.

Elegendő az, ha veszek tűt a gyógyszertárban, fertőtlenítem, majd egy szintén fertőtlenített orvosi fém ékszert teszek a fülembe, ahogy a lobe ékszerek esetén? Van valami extra amire jobban kellene figyelnem amiatt, hogy ez az ékszer porcos részbe kerül?



2021. márc. 3. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kéne sajnálni azt a pár ezret egy normális szakemberre, aki tudja mit csinál. Nagyon nem mindegy, hova van szúrva. A fülben ez a porcos rész elég kritikus, nehezen gyógyul, lehetnek vele problémák, gyullad, esetleg gennyesedhet. Szóval na elég csúnya lehet a vége.
2021. márc. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nincs is jobb ötlet egy világjárvány közepén a sürgősségire menni a home made/DiY piercing szúrás miatt 🤦

Ha nincs rá pénzed, akkor inkább hagyd ki a dolgot, mert nagyobb a kockázat, mint a pozitívumok. Meg általában eléggé látszik, ha egy piercing otthon szúrt.

2021. márc. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
El fog törni a füled, inkább menj szakemberhez :/ ez már nem fülcimpa..
2021. márc. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
A helixet még át tudod szúrni magadnak,viszont ha úgy konkrétan nincs vele célod,pl nem gyakorlás miatt csinálod,hogy később majd szúrhass másokat,akkor szerintem inkább ne magadnak csináld.
2021. márc. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
szerintem valóban menj szakemberhez, nagyon sok "mellékhatása lehet", ami fertőzéshez és gyulladáshoz vezethet, például ha egy ideget szúrsz át. a westendben 14-től megcsináltatják neked, de máshol is lebeszélheted, ha fiatalabb lennél.
2021. ápr. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!