Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Valaki csináltatott már SOS...

Valaki csináltatott már SOS tetkót Bpn az Invictusban?

Figyelt kérdés
Van egy kisebb tetoválás, amit nagyon régóta szeretnék megcsináltatni de eddig nem volt úgy pénzem rá amit ne sajnáltam volna. Most így, hogy bezár minden gondoltam rá, hogy még a hétvégén megcsináltatom és láttam, hogy ott van ilyen SOS lehetőség. Későbbre nem szeretném húzni esetleg mikor már nagyon meleg lesz, van egy tetkóm ami nyáron készült, meg is bántam. A munkáik alapján szépen dolgoznak. Van aki csináltatott már SOS tetkót ott? Hogy működik ez az egész?
2021. márc. 5. 19:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az Invictusban szépen dolgoznak az biztos de nem lesznek olyan sokáig zárva, hogy ne lehessen kivárni azt az időt. A tetoválás pont nem az a kategória amit gyorsan SOS kell elintézni. Ha nincs időpontod hanem csak épp valamelyik ráér egy kicsit és gyorsan felfirkantja rád az nem biztos, hogy olyan minőségi munka lesz.
2021. márc. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tényleg kicsi tetkó és nem is túl bonyolult, azért gondoltam, hogy jólenne így is😅
2021. márc. 5. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!