Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Budapesten hol csinálnak...

Budapesten hol csinálnak realisztikus tetoválásokat?

Figyelt kérdés

Maga a minta meg van már csak szeretném ha kicsit realisztikus lenne.

Sokat tervezgettem mire leragadtam ennél és jelentése is lenne számomra.

Természeti kép és nem tudom, hogy lehetne megvalósítani pl. fekete alapon vagy csak simán a bőralapra(?) terveztem őszi leveleket és őszi mintákat széllel színesben persze. A szelet viszont nem tudom elképzelni valahogy, pedig szeretném ha az is valahogy rajta lenne.

Nagyon régóta kedvenc évszakom az ősz meg sok szép emlékem lett őszi időkből emiatt is gondoltam erre.

Alkaromra tervezném.

Budapesten hol tudnak realisztikusan is tetoválni akár ilyen természeti tetkót?

Megjegyzés: Tetkó-utálók kíméljenek!



2021. márc. 9. 02:41
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Pedig érdemes hallgatni a tetkó utálókra mert az itt kuncsaftra vadászó tetováló mestereknek, valamint az egymás vállát veregető belterjes tetkós proliknak bizony nem érdekük hogy lebeszéljenek róla.

Minden tetoválás jóval ocsmányabb lesz pár év múlva mint amilyen eredetileg volt, hiszen a bőrt eleve nem arra találták ki hogy festővászonnak használjuk. Ezért aztán főleg nem alkalmas arra hogy realisztikusan megőrizzen egy képet, mert azok a finom részletek amik valós hatásúvá tennék nem fognak megmaradni. Az egyetlen dolog ami meg fog belőle maradni, az az emlékeztető a proliságra.

Zenék, festmények, költemények, természetjárás.... Annyi szép módon lehetne hódolni az ősz szeretetének, csak a proliknak viszket egyből a bőrük.

2021. márc. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1-direkt kértem hogy nem érdekel tetkóutálók válasza :D...főleg ilyen fajta válasz!
2021. márc. 9. 14:46
 3/5 A kérdező kommentje:

Mostantól aki csak ilyen véleményen van tetkókról inkább tartsa meg magának!

Köszii..

2021. márc. 9. 14:48
 4/5 A kérdező kommentje:

A kérdésem továbbra is Budapesten hol csinálnak realisztikus tetoválásokat?

erre kérek inkább válaszokat mint véleményeket :D...csak leírtam a tervemet nem kell egyből prolikat felhozni meg minden...tetkóutálók vélmeményére meg rohadtul nem éri meg figyelni!

2021. márc. 9. 14:55
 5/5 anonim ***** válasza:

Én az Invictus-t ajánlanám.

Ott többen is vannak, akik profik a realisztikus tetkókban.


Én még másfél éve csináltattam ott egy farkas tetoválást egy fotó alapján, azzal a kéréssel, hogy ne "egy" farkas legyen, hanem "EZ A" farkas legyen.

A mai napig tökéletes fotóminőségű, pedig ledobtam azóta 30kg-ot.

2021. márc. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!