Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Budapesttel kapcsolatos...

Budapesttel kapcsolatos tetoválás?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy tetoválást Budapesttel kapcsolatban, sokat jelent nekem ez a város, itt nőttem fel és nagyon szeretem. Szeretnék ötleteket gyűjteni ezzel kapcsolatban, olyan tetoválásötleteket, amik Budapestről szólnak. Nem szeretnék nagy tetoválást, mivel kis felületre lesz, kb olyan 5-6 centiset csak.

Ha bárkinek bármi ötlete van ezzel kapcsolatban, szeretettel várom, és előre is nagyon szépen köszönöm a segítő szándékú ötleteket!:)


-Tetoválásellenesek kérem kíméljenek, mindenképpen csináltatok, csak még azt nem tudom, hogy pontosan mit ezzel kapcsolatban.:)-



2021. márc. 11. 19:26
 1/2 anonim ***** válasza:
86%
Budapest nevezetességei? Vagy mi az , ami ezen belül sokat jelent neked? A Józsefvárosi piac, a 13. kerületi Hairskul fodrászat, a sulid, a kocsma , amit fiatalon telehánytál, a csaj, akitől anno már a gatyádba elsültél, a kapualj, ahol elvesztetted aszűzességed, mi za, ami neked budapesten belül a legértékesebb? Magat a varost szereted, vagy a gyerekkori helyedhez ragaszkodsz, pl zugló területe. Ez egy nagyon tág fogalom és mivel nem ismerünk nem tudunk segítő szándékkal írni. Szkeptikus vagyok, ne firkaltasd össze a bőrödet, de ha mindenképp szeretnéd, akkor azt tisztazd magadban, hogy mi az ami sokat jelent neked epsten belül, ha zugloban nottel fel mert sokat bicajoztatok arrafele akk egy kis rajz a helyrol + rairva h zuglo, + szivecske, ha akocsma akk annak latképe a hatadra... stb
2021. márc. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

1.olyan sokat jelent neked hogy nem tudsz egy ötlettel előállni ezért a gyakorira kell írnod

figyu erre van ez az oldal hogy válaszokat kapjunk és igen akár ötleteket is...szerintem kérdező simán elég egy budapest felirat és olyan szimbolum ami neked sokat jelnetett pl.villamos ha sokat villamosozol vagy busz blaha lujza tér, hősök tere, 8-ker :D

2021. márc. 14. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!