Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Vagdosás utáni hegekre tetovál...

Vagdosás utáni hegekre tetoválást készíteni?

Figyelt kérdés

Szóval nemrég elkezdtem magam vagdosni mert eléggé depressziós voltam de azóta nem vágtam meg magam egyszer sem és eléggé meggyógyult de még mindig maradt ott heg ami szerintem nem fog elmúlni annyira mélyen bevágtam.

Viszont régóta szeretnék tetkót és sosem tudtam hova helyezni ahol tökéletes lenne viszont most van már egy tökéletes hely.

Jobb csukómra szeretnék egy szép realisztikus őszi mintát.

Nem tudom, mennyire szokta a tetkó eltakarni a hegeket?

Nem kell mondanotok, tudom hülye voltam emiatt.

Viszont tudom, hogy a vagdosás nem feltétlen indok a tetkóra de most úgy érzem kellene nekem egy szép tetoválás ami valamennyire elfedi ezt a szörnyű emléket és helyette egy szép emléket varratnék fel.

Ez az ősz. Mindig is az ősz volt a kedvenc évszakom, suliba imádtam járni főleg őszi időkben, szelet és a vihart is imádom sőt magát az őszi hangulatot is meg a kellemes hideget.

Szóval egyáltalán nem bánnám meg ha ilyesmi lenne helyette.

Viszont egy valamiben kételkedek.

Az a tetkó iránya.

Na sokszor futok össze olyan kommentekkel, hogy fordítva van a tetkó és milyen hülyén néz ki de nekem viszont úgy lenne kényelmes, ha a tetkó magam felé nézne a csuklómon tehát másnak mondjuk fejjel lefele lenne, nem tudom egy természeti képnél ez mennyire fura?

Amúgy mennyire nehezíti meg a heg a bőr felszínén való tetoválást?



2021. márc. 13. 03:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
8%
Nem kell az a tetoválás. Föleg ne auto ipari festékekböl ne akarjál a böröd alá.
2021. márc. 13. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

1.nekem kell mert amúgy is szeretnék...

miért mondod hogy nem kell?

2021. márc. 13. 04:24
 3/13 A kérdező kommentje:

2.kösz a kisegítő választ...

vagdostam magam múltidőben..

írtam korábban is szerettem a tetkótak és akartam is..

normális választ nem lehet kapni??

2021. márc. 13. 06:05
 4/13 anonim ***** válasza:
32%

Nem akarsz eléggé tetkót, ha magadtól nem jut eszedbe minta.

Ez nem egy olyan dolog, hogy nem tetszik leszedeted nyom nélkül. Ezt halálod napjáig magadon viseled.

Vagy ha azt mondom, hogy varrass magadra egy kismacskát akkor azz fogsz? O.o

2021. márc. 13. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
28%
4.:Kinek mi a normális.
2021. márc. 13. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
13%

Proliság ez a köbön. Van egy heges bőrfelületed. Erre kitalálod hogy mi lenne ha még tetkótűvel perforáltatnád, és a biztonság kedvéért festékpigmentekkel töltenéd fel. Lehet ez neked új, de a bőr egy szerv és nem igazán hálálja meg az ilyen bánásmódot.

Depressziós voltál és a vagdosásban találtál megoldást ami nem jó dolog. De most proli vagy és a tetoválásban találnál megoldást ami szintén nem jó dolog.

2021. márc. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, lehet. Kérdés, hogy a tetoválód bevállalja-e. Egyeztetésnél közöld vele, hogy heges felületen is kell majd dolgoznia.

Az irány dolgot pedig neked kell tudnod, te érzed. Én csak azt tudom, hogy nekem magamon úgy nem tetszene.

2021. márc. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Jó ég emberek, mi van veletek? Nem azt kérdezte milyen minta legyen és kioktatást se kért a vagdosásról...

El szokta takarni rendesen ha olyan a mintha, viszont én is azon a véleményen vagyok, hogyha feléd néz akkor mindenkinek fejjel lefelé van, egyedül neked nem. De persze ha neked úgy tetszik, csináltasd úgy, a lényeg te szeresd és lásd tökéletesnek. ^^

2021. márc. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
9.köszönöm végre az értelmes választ :)
2021. márc. 13. 17:20
 10/13 anonim ***** válasza:
60%
Kinek mi az értelmes ugye...
2021. márc. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!