Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Engednétek a 17 éves lányotokn...

Engednétek a 17 éves lányotoknak, hogy a tarkójára kedvenc együttese egyik albumjának nevét tetováltassa?

Figyelt kérdés
A lányom 4 éve fan. És úgynevezett minimal, nagyon pici tetkóról lenne szó.

2021. márc. 23. 12:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
77%

Nem. Majd 18 évesen azt csinál örökéletre a testével, amit akar, de amíg én felelek érte, kizárt. Hogy aztán majd 10 év múlva a fejemhez vághassa, hogy miért hagytam, nem veszik fel egy normális állásra sem látható helyen levő tetoválás miatt és egyébként is rég nem szereti a zenekart...

Egyébként ordít, hogy te vagy a gyerek, felesleges anyukád nevében irkálnod. 17 évesen használhatod is az oldalt.

2021. márc. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha hosszú haja van, de inkább akkor se. Ahol el lehet takarni ruhával max.
2021. márc. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
59%

Tetoválás ellenzőköz szólnék először, utána válaszolnám meg a kérdést. Mindkét alkarom ki vam varrva. 26 éves vagyok, bankfiókban dolgozom és nyári szezonban a rövid ujjú ing miatt látja mindenki a tetoválásaimat. Semmi attrocitás, bántás nem ért emiatt, tudom rendesen végezni a bankár munkámat.


A kérdésre a válaszom az, hogy ha ilyen fanokkal kapcsolatos tetoválásról van szó, akkor le kell ülni, megbeszélni. Ha csak egy pici kétely felmerülhet, hogy késöbb megbánná, akkor szülőként nem engedném. 18 év után meg úgy is mindegy, mert saját maga döntheti el. Ha viszont nem egy ilyen kedvenc együttes témáról lenne szó, akkor azt mondanám, hogy simán engednék neki bármit, ami pl önkifejező motívum. Ami őt jellemzi stb. Biztos érted, mire gondolok.

2021. márc. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Rajtam is van jópár tetoválás, nem vagyok tetoválás-ellenes, de miért nem tudja kivárni azt az egy évet, mire legálisan, szülői beleegyezés nélkül tetováltathat? Ha
2021. márc. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
32%

Nagyon kemény vagy ezzel az EGY példáddal. Csak nehogy jöjjön egy új főnök, aki meg majd nem lesz ilyen jófej. Mellesleg az se mindegy, hogy front vagy back officeban dolgozol.

Én meg hadd ne kezdjem el sorolni azt a több tucatnyi helyet, ahol a látható tetoválás azonnali kizáró ok. Sőt, van olyan munkakör is (pl légiutas-kísérők bizonyos szigorú cégeknél), ahol még a takarható helyen sem biztos, hogy eltűrik.

Tetoválás ellenző vagy-szöveggel meg le lehet állni, mert egyrészt nekem is van, másrészt nem, az nem az, hogy egy az anyukája nevében kérdést kiíró 17 éves csitrinek egy “fancikaaa vagyok” tetkót nem engednék a TARKÓJÁRA, ahol mindenki láthatja (mert ha pl előírják, hogy fel kell kötni a haját, bebukta ezt a megoldást is).

Igen, majd 18 évesen úgyis megcsináltatja. MAGÁNAK. A saját akaratából. Az ő döntése, csakis ő fogja már viselni az esetleges következményeit is. Ehhez én már nem fogok asszisztálni.

2021. márc. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
84%
nekem azt mondta annó 12 évesen anyám, hogy ha három évig egyfolytában és változtatás nélkül akarom ugyanazt a mintát, felőle nyugodtan, még a szalonba is elkísér. 10 év alatt két ilyen minta élt túl. az mindkettő rajtam van. tehát nem ellenzem a dolgot, csak tényleg fontold meg, nálam a kikopott minták tetemes része együttesekhez kapcsolódik... bár az egyik meg pont hogy egy dal miatt van meg.
2021. márc. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
48%
Mint írtam, BANKFIÓKBAN dolgozom, azaz front office. Ügyfelekkel találkozom napi szinten...
2021. márc. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
80%
Én nem engedélyezném az ilyen fanatikus tetkókat, mert az esetek nagyrészében az emberek még azt is megbánják, hogy megismerték az adott művészt.
2021. márc. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%
Jaj de jó vagy. Látom, a komment többi részére már nem tudtál reagálni érdemben.
2021. márc. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Én engedném, picit szeretne, ha meg is unja akkor csináltat rá valami mást ami eltakarja, de ha a haját megnöveszti sem látszik.
2021. márc. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!