Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Kovács-Varjú Vera sminktetovál...

Kovács-Varjú Vera sminktetoválóról vélemények?

Figyelt kérdés

Viszonylag sűrű, de gyenge szálú, szőke szemöldököm van, tulajdonképpen nem is látszik. Minden reggel rajzolni nagyon sok idő és macera, több kozmetikusnál is jártam már tartós festést csináltatni, de maximum 1 hét után ugyanúgy ki kellett pótolni ceruzával.


Szeretném tetováltatni a szemöldököm, Instagramon Kovács-Varjú Verát találtam, nagyon tetszenek a munkái, de egy jól megvilágított fotó más, mint a természetes fény.


Szakember, vagy esetleg valaki, aki már járt az említett hölgynél tudna véleményt mondani?

100 ezer forintért tetovál, elég drágának találom, de minőségi munkáért hajlandó vagyok fizetni, csak akkor tényleg legyen szép.


Illetve érdekelne, hogy ha valaki egyszer tetováltat, akkor utána minden 2. Évben újra kell csináltatni, vagy ha úgy döntök, akkor abbahagyom és x idő után teljesen kikopik?


Más sminktetoválót is ajánlhattok 😊


[link]



2021. márc. 23. 17:04
 1/1 anonim ***** válasza:

A weboldal alapján korrektek és ugyesnek tűnik. Amúgy laikus vagyok, de jól körbe jártam a témát mielőtt belevagtam.

Én nem nála voltam, de egy minőségi tetoválás sajnos ennyibe kerül.

2021. márc. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!