Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » A tetoválás eltávolítás megéri?

A tetoválás eltávolítás megéri?

Figyelt kérdés
elég hosszú ideje gondolkozom rajta, mert van egy minta amit szeretnék eltűntetni, de nem tudom hogy a lézeres eltávolítás után ennyire maradna ott heg vagy hasonló. szóval ha valakinek, aki olvassa ezt, volt már ilyen tetkó eltávolítása az tudna ezzel kapcsolatban mesélni esetleg képet csatolni?

2021. ápr. 2. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha sima fekete, akkor 6-10 alkalom után eltűnik. Havonta 1 alkalom fér bele az időbe, a többi gyógyulás.

Ha színes és zöld vagy sárga, akkor több alkalom kell a szép eredményért.

Fájni fáj, főleg a gyógyulás a kényelmetlen, mert égési sérülés és nem olyan szép, amikor gyógyul. De a végeredmény egész szép. Érdemes tényleg normális helyet keresni és odafigyelni mindenre.

2021. ápr. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ! :)

Fekete a tetoválásom, akkor ez legalább előny 😅

2021. ápr. 3. 10:36
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem folyamatban van. Egy alkalmon vagyok túl. Egyébként már most látszik, hogy kopott.

Nekem ami zavaróbb, hogy eltelt 1 hónap és néha pokolian viszketett. Azt mondták, hogy nem kell kenni, de én kentem.


Az eltávolítás után meg nem volt semmi seb. A folyamat maga tényleg fájdalmas, de azért kibirható. Tüzes tűszúrashoz tudnám hasonlítani az érzést.

2021. ápr. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod! :D
2021. ápr. 4. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!