Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ez mennyire jó ötlet? Nektek...

Ez mennyire jó ötlet? Nektek tetszene?

Figyelt kérdés
Sziasztok, nektek tetszene? Vagy nagyon béna ötlet nek tartjatok? Feltételezzük ahová mentek tetovaltatni lenne egy kis doboz ahol egy bizonyos összegért pl 10-15ezer forintért. Huzhatnatok mintákat. Lenne benne kis minta közepes és nagy minta is. Kis mintaknal tényleg kis mintákra gondolok egyszerű vonalas pici. Közepesnel kicsit nagyobb, színesebb és a nagynal pedig mondjuk egy 7-8oras tetoválás. Melyik lenne jobb ha teljesen random lenne vagy huzz mondjuk az illető kis tetkot akkor 100kis mintából valogathat és így tovább...

2021. ápr. 13. 22:21
 1/3 anonim válasza:
73%
Szerintem jó ötlet, tiktok van tele hasonlókkal és sokaknak tetszik, szóval M.o-n is lenne rá kereslet:D Random minták nekem jobban tetszenének
2021. ápr. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondanám rossznak,csak ugye függ gondolom attól,hogy az adott illetőnek tetszik-e az ötlet,az fogadná el aki nem egyedi tetoválást szeretne.
2021. ápr. 14. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én nem élnék ilyen lehetőséggel. Jobban tisztelem annál a testem, hogy valami random elém dobott mintát rakassak fel. Minden tetoválásom jól átgondolt volt és van jelentősége.

Persze biztosan van, akiknek ez tetszene. Főleg a 20 alattiaknál divat az ilyesmi.

2021. ápr. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!