Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Baj, ha sok tetoválást szeretn...

Baj, ha sok tetoválást szeretnék és nem tudok dönteni még melyiket is szeretném igazán?

Figyelt kérdés

Sok tetkó mintát terveztem meg de mind annyira tetszene és egyedi lenne csak nem tudok dönteni, melyiket hova vagy melyikkel kéne kezdeni. Van egy ami régóta ilyen alap tetkó ötlet nekem és lehet azt kéne elsőnek? Fontos az, hogy hol és hogy azaz milyen irányban helyezkedik el egy minta? Tetováltak nektek volt ilyen dilemmátok esetleg? Még csak a fejemben van meg mint kép ötlet, viszont az elhelyezését illetően mindig változik a gondolatom, a mintán nem mivel a mintákat gondosan elterveztem. Elsőre egyet akartam de később több fontosabb minta keletkezett. Most jelenleg 5 minta van a fejemben de van olyan mintám is ami egész karos, így nem tudok épp dönteni mert kell a hely is meg hát ez egy fontos döntés.

Megjegyzés: Tetkó gyűlölök ne válaszoljanak!



2021. ápr. 14. 05:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy baj, miért volna baj? Az volna a baj, ha gondolkodás nélkül beleugranál aztán egy hét múlva megbánnád. Ahogy az asztalosok mondják: háromszor mérni, egyszer vágni!
2021. ápr. 14. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem gond. Keress egy profi tetoválót! Ő segíteni fog megtervezni mindent.
2021. ápr. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!