Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Melyik az a bőr rész, ahol...

Melyik az a bőr rész, ahol legkevésbé fáj a tetováltatás?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 15. 13:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
2021. ápr. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

[link]

És szerintetek ott mennyire fájna?

(Nem olyan érzékeny a bőröm)

2021. ápr. 15. 13:32
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
Ha ennyire be vagy sz*rva tole, minek akarsz tetkot?
2021. ápr. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem vagyok be sz*rva, de azért természetesen mindenki izgul tetováltatás előtt.

Azért keresem, hogy melyik az a rész, ahol legkevésbé fáj, mert nem szeretnék szenvedni sokáig első alkalommal

2021. ápr. 15. 14:05
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
Es a kepet tudtad ertelmezni? Nem ugy nez ki...
2021. ápr. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van ott, semennyire nem fájt. Legkellemetlenebb térdhajlatban volt, de például a térdemen nem fájt, se a bokámon, hiába pirosak azok a részek az ábrán.
2021. ápr. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
33%
A legkevêsbê az a tetoválás fáj, amelyiket el se kezdenek!
2021. ápr. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Le szeretném szögezni hogy nem az a célom, hogy lebeszéljelek a tetoválásról, inkább az, hogy a parázásról!


Az első tetoválásomat a felkaromra varrattam, kb. 10 cm átmérőjű az egész. Annyira be voltam szarva hogy fájni fog, hogy elájultam miközben csinálta xD


Kellemetlennek kellemetlen volt, de csak mert új érzés volt. Kb. mint a szüzesség elvesztése. Kedves volt a tetkós és hozott nekem kólát, amitől észhez tértem, folytattuk és már jól voltam.


Azóta van még plusz 5 tetoválásom, van amelyik bitang nagy (az egész combomat körbeöleli) és egyiket se mondanám fájdalmasnak.


Tanulság: ne parázd túl, mert attól lesz minden bajod :D

2021. ápr. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!