Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Hol lehet arany köldök pc-t...

Hol lehet arany köldök pc-t venni? Rengeteg ékszerboltot bejártam és szinte sehol nem találtam. Köszönöm előre is a válaszokat!

Figyelt kérdés

#PC #piercing #arany #köldök piercing #Has pc #Has piercing
2021. ápr. 20. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Csináltass ékszerésszel
2021. ápr. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Aranyozott nem eleg?
2021. ápr. 21. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2021. ápr. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1. Válaszoló, köszönöm szépen tényleg jó ötlet ☺️

2. Válaszoló, sajnos fém allergiám van, szóval csak a teljes arany lenne a legjobb 🤕

3. Válaszoló, inkább személyesen keresném fel, nem bízok a rendelésekben, de köszönöm szépen!

2021. ápr. 21. 15:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Ékszerézhez látogass el, ott szerintem tudnak egyedileg gyártani.
2021. ápr. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2021. ápr. 22. 23:33
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem fogsz találni (ha véletlenül igen, valamiért nem lesz jó), ékszerész pedig, aki nincs sem gyakorlatban (és nem lesz gyakorlatban, ez biztos), sem modelljei nincsenek, nem fog készíteni.

Ha gyakorlatban lenne az ékszerész, és modelljei is lennének, csak megrendelésre készítene, így benne sem bíznál. A kör bezárul.

Onnan a magabiztos válasz, hogy ezzel foglalkozunk. Ha nem kell, akkor hát nem lesz.

2021. ápr. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én internetről nem szeretnék rendelni, szerintem az teljesen más ha személyesen bemegyek és utánakérdezek, nyilván megrendelésre adna mert nem egyből előttem fogja elkészíteni amit kértem, de azért köszönöm a válaszodat.
2021. máj. 11. 00:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!