Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mit lehet ez ellen tenni?

Mit lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok. Szeretnék köldök piercinget csináltatni a nyáron, de anyukámék ezt nem igazán díjjazzák.

Pedig még nem is ők fizetnék, hanem én állnám, a saját ösztöndíjamból.

Anyukámék ismerik is a piercing szalont ahol csináltatnám, hiszen kiskoromban az én fülemet és a húgomét is ott szúrták át.



Nem nagy, hatalmas, giccses testékszerre vágyom. Egy egyszerű rózsaszín köves-en gondolkoztam amit a begyógyulás után tennék be.


Anyukámnak tetolávása van, apukámnak pedig szemöldök piercingje, mégsem engedik nekem. :(



2021. ápr. 24. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
mi ellen akarsz tenni?
2021. ápr. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Beszéld rá őket vagy csináltasd meg titokban. Sok választásod nincs.
2021. ápr. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mit mondanak, miért nem?

Próbáld meg észérvekkel meggyőzni őket. A piercing nem veszélyes, és ha már nem tetszik, bármikor kiveheted. 16 évesen már lehet hozzá elég türelmed, hogy rendesen kezeld, és a gyógyulási idő alatt ne piszkáld, ne cseréld ki. Néhány ezer forint nem olyan drága egy ékszerért, amit jó esetben örömmel hordasz évekig, főként ha te fizetnéd.

Ha nem sikerül, akkor megcsináltatod 2 év múlva.

2021. ápr. 25. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
30%
Ha neked tetszik csinálj, de szakemberrel, terhességnél ki kellesz venni mondjuk köldökpiercing nekem nem tetszik.
2021. ápr. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj a köldök pcvel hogy akár a beled is begyulladhat tölle. Félre értés ne essek nem vagyok a pc-k ellen mert nekem is van nem is egy, sőt esztétikai szempontból szerintem a köldök pc elég szép egy vékony lapos hason, viszont ennek a testékszernek tényleg van veszélye. Pont ezért csak hozzá értő szakemberrel csináltasd, lehet a szüleid is emiatt a gyulladas miatt féltenek.
2021. ápr. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Mondd, hogy akkor csináltatsz helyette tetoválást. Máris meg dognak barátkozni a piercing gondolattal, amit bármikor kivehetsz:D
2021. ápr. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
*fognak
2021. ápr. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!