Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szemöldök tetoválásnál miután...

Szemöldök tetoválásnál miután leesett a var/pörk utána mennyit változott a színe?

Figyelt kérdés

Most kezd leesni nekem, és teljesen kétségbe vagyok esve... Nem is hasonlít kicsit sem arra a színre, amit megbeszéltem a kozmetikussal, inkább ilyen nagyon csúnya világosbarna, az a gusztustalan árnyalat.

Nektek utána mennyit változott a szín?

Vastagságon tényleg lehet változtatni korrekcional?



2021. máj. 31. 15:07
A kérdező szavazást indított:
Vissza fog jönni a szín
Csak picit sötétedik
Sokat fog sötétedni
Ilyen marad végleg
10 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy mint a normál tetoválásnál ennek is halványodik a színe hámlás után de a normálisabbja kijavítja ingyen.
2021. máj. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Neked van szemöldök tetoválásod? Ugyanolyan maradt már utána végleg a színe neked? A neten azt írják, hogy 6 hét alatt alakul ki, de már teljesen kétségbe vagyok esve..
2021. máj. 31. 15:31
 3/7 anonim ***** válasza:
2%
Gusztustalan a tetovalt szemoldok.
2021. máj. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem is lehet már észrevenni egy szemöldökön, ha tetovált.. Nem 10 évvel ezelőtti szemöldökből kellene kiinulni, és egyébként is ezek 2 év alatt kikopnak teljesen..
2021. máj. 31. 15:37
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Akkor még örülhetsz, mert általában gusztustalan szürke lesz.
2021. máj. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A korrekció napjáig sokat változhat. Akár teljesen el is tűnhet, de amíg nem telik le a kB 6 hét, addig ne parázz rajta, hogy milyen.


Utána pedig még lehet alakítani a formán, színen és a vastagsagon is.

2021. máj. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Üzenem mindenkinek, és aki esetleg majd később olvassa, hogy pár hét után szép színe lett. Már túl vagyok a korrekción is, és már tökéletes a szín is, olyan amilyet szerettem volna.

2021. júl. 30. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!