Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Miért lett ennyire divat a...

Miért lett ennyire divat a tetoválás, mi a jó benne, időskorban mi lesz ezekkel a tetkókkal?

Figyelt kérdés

Szerintem már egyáltalán nem különlegesség inkább a divat majmolás, állítog volt valami felmérés hogy a tetkós emberek többsége nem tudta a tetoválásának jelentősségét.

Nekem kicsit inkább primitív dolog ez az egész, ugye honnan ered a primitív Afrikai Dél Amerikai törzsek csinálták a tetkót. Nálam kizáró ok is ismerkedem.

És mi majd idős korban ezekkel az tetkókkal.. ahogy a bőr ereszkedik a kép is meg volt változni már biztos nem lesz olyan nem lesz szép..


2021. jún. 23. 07:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
61%

"állítog volt valami felmérés hogy a tetkós emberek többsége nem tudta a tetoválásának jelentősségét"


Mi az, hogy nem tudta? :D Rajtam virágok, molylepkék, madár, kígyó, napocska, holdacska és hasonlók vannak. Milyen jelentőséget kéne tulajdonítani neki? Szép és kész.

Időskorban meg alapból ronda az ember bőre, tetkóval vagy tetkó nélkül, tökmindegy.

Nálam is kizáró ok, ha valaki nem tetovált. Örülök, hogy nincs dolgunk egymással.

Jótanács: foglalkozz saját magaddal.

2021. jún. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
87%
Nekem sem tetszenek a tetkók, magamra nem csináltatnék. Félek, hogy megunnám, vagy nem tetszene egy idő után. Na meg ezeket a tetkókat egy idő után újra kellene színezni, mert veszít a színéből de sokan csak addig jutnak el, hogy egyszer felvarratják akkor egy pár évig szép és ennyi. Mással pedig nem foglalkozom, ha tetszik neki akkor egészségére. Társat én pl. úgy keresek, hogy vagy ne legyen neki, vagy max egészen kicsi és nem látható helyen. :)
2021. jún. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
78%
idos koromban mikor magam ala pottyantok, hidd el nem az fog erdekelni, hogy a tetko hogy nez ki :D
2021. jún. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Metionin ***** válasza:
71%

Azért elterjedtebb, mert sokkal több igényes szalon van már mint régebben és a munkáltatók is leszarják már hogy valaki tetovált, így az emberek bátrabban vágnak bele ha szeretnének tetkót.

Az meg hogy idős korban hogy néz ki? Teljesen jól ha a tetkó jó minőségű és ha a tulaja vigyázott a bőrére, használt fényvédőt, nem hízott 30 kilót stb. Meg most őszintén, 60-70 évesen úgysem lesz már olyan szép testem meg bőröm, akkor nem mindegy? Vagány tetkós gót néni leszek pasztellkék hajjal és fodros blúzokkal.

2021. jún. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem igénytelen. Aki csak ettől hiszi magát szépnek az nagyon tévúton jár.
2021. jún. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
37%
Akik híján voltak igényességnek a tetoválásuk napján azoknál később sem kell arra számítani hogy megjön a szépérzékük. A proliknál ugyanis ilyesfajta pozitív változás a szellemben egyszerűen nem létezik. Aki beleszarik a teste szentélyébe azt az sem fogja zavarni ha az szar az ott is marad.
2021. jún. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem is prolis, sittes, valahogy olyan tanulatlan benyomást kelt. Ráadásul egymást majmolják, pl. minden második lány csuklóján ott a csillagocska, szívecske stb. 😁


Röhej

2021. jún. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

7. Jujj ezt jól látod.. most hogy nyár van jobban látszódnak a tetkók és teljesen sablonos ugyanolyan tetkók vannak.


Valóban a tanult emberek között jóval kevesebb a tetkós..

2021. jún. 23. 20:18
 9/19 Sunshinedoll ***** válasza:
67%

Mi lenne, ott leszek vagány idős emberként király tetoválásokkal.


#8 Valójában nem.

Két diplomás vagyok és az ismerőseim 85%-ának szintén van legalább egy diplomája, de nem ritkák köztük az orvosok meg jogászok és jó 70%-uknak van legalább 1 tetoválásuk.


Mi az, hogy a tetoválás jelentősége? Nincs minden tetoválásnak jelentősége, soknak egyszerűen csak annyi, hogy tetszett az illetőnek.


Nem tudom, mi a prolis abban, hogy valaki kifizet 50+ ezer forintot egy tetoválásért lol :D A szoba amit bérelsz nem kerül annyiba. De hát látom, nem csak buta vagy meg korlátol gondolkozású, még ráadásul rasszista is. Mesés kombó :D

2021. jún. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
42%

Az igaz kérdező hogy a tanultak között kevesebb a tetkós, de ez sokakban tévképzetet szül. A tetoválás az igénytelenséggel van szoros kapcsolatban ezért inkább ezzel társítsd gondolatban. Persze a tanultabbak között kevesebb igénytelen ember van de azért vannak szép számmal. Egy műszaki diploma két külön embernél egészen másképp jelenhet meg. Az egyiket csak "diplomás suttyó"-nak hívod, míg a másikat "Mérnök Úr"-nak. Az orvos aki a kezemet összecsavarozta arról bátran mondhatom hogy egy utolsó kontár, szemben a másikkal aki képes volt figyelmes munkát végezni és helyrehozni amit az előző elrontott. Egy tejgazdaság segédmunkása is lehet igényes ember.


Tetkósnak lenni annyi mint igénytelennek lenni ami annyi mint prolinak lenni.

2021. jún. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!