Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Felkereshetek úgy tetoválóművé...

Felkereshetek úgy tetoválóművészt, hogy nincs konkrét ötletem a tetoválásra? Hegeket szeretnék eltüntetni, de nem tudom, milyen tetoválás működne.

Figyelt kérdés
Több éves hegeket (egy helyen van sok) szeretnék elfedni tetoválással. Nem azt mondom, hogy a minta tök mindegy, de csak halvány elképzeléseim vannak, mivel nem tudom, milyen minta adna igazi takarást. Beállíthatok úgy egy szalonba, hogy adjanak ők ötletet/tanácsot, esetleg tervezzenek ők mintát? Tudnátok megfelelő szalont ajánlani (lehetőleg Budapesten)?

2021. jún. 29. 02:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, beülhetsz ötlet nélkül is.
2021. jún. 29. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
20%
Igen, de nem javaslom. A tetoválás nem Converse cipő, hogy ha másnak is van, akkor neked is kelljen
2021. jún. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok olyan embert tudok neked ajánlani stílustól függően, aki valószínűleg ötlet nélkül/ halvány elképzeléssel is elvállal és tervez neked olyat, ami szépen fedi a hegeket. Ha pedig nem, akkor ajánlanak olyat, aki jól megcsinálja.


Tehát alapvetően ez egy járható ut kevés ötlettel is, viszont nem azokon a helyeken kell kopogtatni vele, ahol 99%ban hozott mintát varrnak fel, hanem olyan helyeken, ahol kb el sem vállalják, csak a saját terveket.

2021. jún. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
28%
Én inkább ilyen camouflage tetoválást javasolnék. Ezzel bőr színnel átmennek a hegeken és elvileg kevésbé lesz látványos.
2021. jún. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Camouflage tetoválásról még nem is hallottam. Majd utánanézek, de szerintem maradok a hagyományosnál.

2021. júl. 3. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!