Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mennyibe kerülne egy ilyen...

Mennyibe kerülne egy ilyen tetoválás nagyjából?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy szalononként változó, de azért kíváncsi vagyok.


Nagyjából 6x8 centis lenne, alkar belső, felső részére. Két kis medvebocs összebújva ülne, fekete-fehérben, az egyik egy panda, a másik sima fehér.

Körülbelül ilyen részletesen : [link]


(Ilyesmi pózban, mint a középső kettő, csak elölről nézve : [link] )



2021. júl. 12. 14:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Saccra 20-25ért csinálnák meg ott, ahol én tetováltattam:) tenyérnyi+ egy 5 centis minta volt együtt 60, úgy, hogy akkor még covid tesztet is fizettem, illetve egy masik 4-5 centis csak konturbol allo minta 15. Szóval igen 20-25 köré tudnám belőni, esetleg 30.
2021. júl. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Küldd el a képet és a kívánt méretet néhány tetoválónak és ad árajánlatot. Kb annyi erőfeszítésbe kerül, mint itt megkérdezni. Viszont amíg mi csak találgatunk, ők egészen pontos árat küldenek neked.
2021. júl. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Én a tetoválást mint olyat karakteröngyilkosságnak tartom. Ezért nagyobb árat fizetsz mint amennyit a proligyáros tetkómesternek kifizetsz.
2021. júl. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!