Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Van itt olyan aki hegekre...

Electrifymyheart kérdése:

Van itt olyan aki hegekre tetováltatott?

Figyelt kérdés

Nyugodtan elitélhettek, lehet meg is érdemlem. Illetve, azóta van segítsége, nem kell ajánlani pszichológust.

Az lenne a kérdésem, hogy van itt valaki, aki önvagdosás következtében létrejövő hegekre tetováltatott?

Milyenek voltak a hegek? Egyből elvállalta a művész, vagy csak sokadjára találtál valakit aki meg csinálja?

Illetve, hány évesen csináltattad? Milyen lett?

Nekem jelenleg valahogy így néz ki a karom és azon gondolkozom, hogy pár év múlva elmegyek tetováltatni.

[link]

[link]


Köszönöm a segítséget!



2021. júl. 15. 16:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%

Nyugodtan tetováltathatsz rá.

Szerintem akarkihez fordulsz vele, megcsinálja neked. Ilyen végett nem szoktak "paaszolni".

Striákra, egyéb, más okozta seberke is ugyan úgy csinálnak.

2021. júl. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!
2021. júl. 15. 17:14
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia, egyik barátom is ezt tervezi, egyik karról eltávolítattja a hegeket, másikra meg tetováltat. Elég sok fotó van az ilyen típusú tetoválásokról a pinteresten pl.

Lehet lesz olyan, aki nem vállalja be, de elég sok tetoválószalon van most már itthon, szóval ebből gond nem lehet.


[link]

[link]

[link]

[link]

2021. júl. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én hegeim a tieidnél sokkal nagyobbak, szélesebbek és kiállóak voltak. Akkor voltak 6 évesek a hegeim. Szerencsére az első művész akit megkerestem, elvállalt. Gyönyörű munkát végzett és ma már nem azzal az undorral tekintek a bőrömre mint azelőtt. (több helyről van szó) Szóval csak ajánlani tudom a hegre varratást.
2021. júl. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
1%
Először vagdosni aztán tűvel szurkálni. Gratulálok, a bőrödnek biztosan még erre van szüksége. Nem tudom milyen segítséged van de ideje lecserélned.
2021. júl. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
5-ös. Nem tudom miért írtál választ, ha segíteni nem tudsz, nem is akarsz. Csak höbörögni jöttél, de az teljesen felesleges, szóval kérlek a véleményed inkább tartsd meg magadnak.
2021. júl. 17. 13:15
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Annyira tudtam, hogy lesz egy primitív, érzéketlen nyomorult, aki élvezettel tapos bele egy eleve szar lelkiállapotban lévő emberbe.
2021. júl. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
7%
Próbáltalak rávezetni arra, hogy lehet nem a legjobb ötlet egy olyan invazív bevatkozás mint a tetoválás, azon a bőrfelületen amit már egyszer összevagdostál. Próbáltalak arra is rávezetni hogy nincs nagy különbség aközött amit eddig csináltál és amit ezután tervezel csinálni. Létezik hegtetoválás is, ez akár felfogható annak is. Ezért mondtam hogy nem látom milyen nagy változás állt be a szakember hatására. Szerintem ha nem bírsz magaddal akkor menj el vért adni. Segítesz is valakin, sebed is lesz tőle, alázatra is tanít.
2021. júl. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Értem én, de nekem nincs szükségem a rávezetésedre. És ha még tényleg ez is volt a célod, a rosszindulat tisztán kivehető a válaszodból. Még mindig nincs szükségem a véleményedre és lehet ez most bunkón hangzik, de te kezdted.

Mondjuk, ha nem nekem kéne kitalálnom egy gratulálokból, mit akarsz mondani, akkor elfogadnám a "segítséged", de hiába, te is tudod, hogy nem ezért írtál.

Nem szeretnék neked magyarázkodni arról, hogy miért teszem amit teszek, nincs is rá szükség, ezért inkább csak megkérlek, hagyj békén.

2021. júl. 18. 23:10
 10/13 anonim válasza:

Kérdező, hagyd ez nyilvánvalóan egy bunkó troll aki ezt élvezi.

Ne adj neki figyelmet, ezt akarja...

Én is vagdostam magam, nem ítéllek el.

Sőt tervezek oda tetoválást ami valahogy eltakarná, már a sebek egyáltalán nem látszanak szabad szemmel, csak annak aki eleve azokat keresi és nekem se látszanak igazán de tudom, hogy ott van.

Én olyat terveztem, hogy még ha többet is kell ráköltenem de szeretém ha igazán szép alkotás lenne és ilyen 3d stílusban. Koponyáról lenne szó. Imádom a koponyákat valahogy és ez sosem változott így nem is bánnám később se.

Szerintem nyugodtan csináld, bár lehet néhány tetkós nem vállalná de akad olyan aki simán.

2021. júl. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!