Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetoválás 17 évesen?

Tetoválás 17 évesen?

Figyelt kérdés

Régebb óta szeretnék tetoválás és a szüleim meg is engednék feltéve, hogy annál a tetoválónál csináltatok akihez ők is jártak viszont, kicsit tartok attól, hogy megbánám vagy, hogy mennyire fakulnak/nyúlna ki. Egyébként borda tetoválás szeretnék (egy bibliai témájú tetoválásról lenne szó) szóval igazából az annyira nem látszódik, maximum fehérneműben vagy fürdőruhában.

Ti mit gondoltok? Csináltassam meg vagy inkább várják még pár évet?



2021. júl. 28. 21:13
 1/10 anonim ***** válasza:
25%
Ne így akarjunk kitűnni a tömegből .
2021. júl. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%

Én az elsőt 14, a másodikat 15, majd 17 évesen is varrattam

Az elsőt megbántam, jellemtelen, de 11 éves és minimálisan ment csak az el az éles kontúrszél ( fül mögött)

Ha tetszik a minta, nyomtasd ki, tedd ki olyan helyre ahol sokat látnád, így hamar kiderülhet,hogy meggondolod magad,vagy sem

A bordarész csak hízás során változhat, (terhesség során nem) ( nekem ott is van) de akkor radikálisan. Nem kellemes hely első tetoválásnak, pláne ha vékony vagy. Ha nagy melled van, akkor viszont nem javaslom, mert idővel eltűnhet (🥴)

2021. júl. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
85%

1.hol írja hogy ki akar tűnni a tömegből?

miért kell egyből erre szociálni?

2021. júl. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Első: már mért akarnék egy olyan tetoválással kitűnő, amit rajtam kívül nem igen látna senki, mivel nem egyszál melltartóban rohangászom az utcán... Másrészt, pedig a tetovással igen is kifejezhetjük magunkat és sokkal kulturáltabb módja a tömegből való "kitűnésnek" mint pl.: részegen üvöltözni vagy max hangerőn üvölteni és másokra erőltetni a zenei ízlésed.


Második: Rendben, köszönöm, azt a kinyomtatós dolgot mindenképpen kipróbálom. Azért fájdalmas egyébként mert ott nincs annyi zsír/hús/izom? Szóval, hogy jobban éri a csontot? Vagy valami más, speciális oka van?

Egyébként nem vagyok olyan "hűde sovány" , inkább sportos/egészséges alkat vagyok, a melleim pedig elég kicsik, bár sajnos lógósabb (az utóbbi időben sokat fogytam és ott nem annyira húzódott vissza a bőr) nem tudom, hogy ez befolyásol-e valamit.

2021. júl. 28. 22:12
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát nem kellemes, ha kopog a csonton a tű, de amúgy az ugyanazért érzékenyebb terület, amiért csikisebb is, az idegek miatt. Ott érzékenyek, de nem azt mondom ezzel,hogy kegyelten, csak fájdalmasabb pl egy comb vagy felkar ,ahol vastagabb a minennapi ingereknek kitett bőr.

Ha megcsíped a karod, vagy a tervezett helyet, akkor érezheted is.

A mellforma nem befolyásol semmit, csak azért mondtam hogy ha nagyobb, akkor az idővel sajnos jobban megereszkedik, mint a kisebb teremtések. Szóval egy 100D-s tulajdonosának már nem javasolnám oda, de persze mindenki magának dönti el ,mit kezd a testével.. (..ugye kedves darius)

2021. júl. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem vagy benne teljesen biztos ne vágj bele, inkább nyomtasd ki, mint ahogy a korábbi válaszoló írta vagy rendelj pár hasonló kinézetű lemosható tetoválást, tedd fel oda ahová a "rendeset" szeretnéd és ha néhány hét vagy hónap múlva úgy érzed, szeretnéd életed végéig nézni magadon ezt a mintát menj el megcsináltatni. :)
2021. júl. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Tetovalas elott felkerul a minta, latod hogy allna, meg lehet kerni hogy rakja fel es eldontod tetszik e ott.

Masreszt a fajdalom se biztos, a csuklomon konnyeztem ugy fajt, 45 kilosan ket cici kozt a csontnal vekony boron meg se ereztem....

2021. júl. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ha már most attól tartasz hogy esetleg megbánod akkor semmiképpen se csináltass.

én úgy vagyok vele hogy tetoválást akkor kell csináltatni amikor szenttül hisszük hogy ezt sose bánjuk meg, mindig sokat fog nekünk jelenteni az a tetkó (és még így is előfordulhat hogy a végén megbánjuk)

ha már most sem vagy benne biztos, akkor nem éri meg. várj ameddig olyan mintát találsz ki amivel úgy érzed hogy az TE vagy és része a szemályiségednek

2021. júl. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha már most sem vagy biztos akkor inkább ne
2021. júl. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
34%
#3 épeszű ember már csak azért sem csináltatna tetoválást, mert egy divatmajom dolog lett az egészből, és már sokkal inkább gáz mintsem király ... Kb mint a bokavillantós nadrág, vagy a flitteres papucs meg szartaposó rózsaszín gumicsizma télen, és a hasonlók... az embereknek ennyire nincs szégyen érzetük? De komolyan... És igen, rohadtul tömegből kitűnés jár a fejében a delikvensnek aki ilyet csináltat, mert mindenkinek látnia kell hogy neki van egy értelmetlen tetoválása ami a kiskutyájára emlékezteti, mintha nem létezne fényképezőgép meg fénykép keret a világon.
2021. aug. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!