Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Hány fül ékszert lehet egyszer...

Hány fül ékszert lehet egyszerre betetetni?

Figyelt kérdés

Szeretnék fülcimpámba 2-3 db fülbevalót. Illetve szeretnék egy Helix és egy Targus piercinget is. (Ezt mind egy fülbe, a másikba csak kettő sima fülbevalót a cimpámba)


Hogy javasolnátok? Lehet egyszerre vagy ha nem, akkor milyen időközönként?



2021. júl. 29. 08:21
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
A legtöbb helyen (már amiket én láttam) azt javasolják a vevőknek hogy egyesével, maximum kettesével csináltassák és várják meg amíg teljesen begyógyul mielőtt kiszúrjatják a következőt. De biztosan találsz ezzel kapcsolatban cikkeket, videókat ahol hozzá értők is beszélnek a témáról
2021. júl. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%

Először a fülbevalókat csináltasd meg és várd meg, amíg begyógyulnak. Az nem sok idő, 3-4 hét alatt már teljesen gyógyultak szoktak lenni, ha figyelsz rájuk és ápolod őket rendesen. Utána jöhetnek a porcosak.


Porcban lévő piercingnél a limit általában három egyszerre, amit még szoktak engedni, de szerintem az is sok, kettő viszont nyugodtan mehet egyszerre. Mivel viszont első piercinged lesz feltételezem, ezért én mondanám a piercernek, hogy szúrja a helixet elsőnek (az a könnyebb, bár a tragus se egy kimondottan fájdalmas dolog általában), és ha utána jól vagy, nem vagy rosszul és azt mondod mehet a második is, akkor csinálja a tragust. Ugyan picit drágább, de ha lehet választani titán ékszerrel kérném őket, ugyanis gyorsabban, könnyebben gyógyulnak azzal.


Illetve remélem mondanom se kell, hogy szúrasd, ne pedig lövesd őket és az utóápolást nagyon szigorúan tartsd be! Csak így lesznek szép, tartós piercingjeid.


Sok szerencsét hozzá! :)


Egy piercer

2021. júl. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


#2 Igen, valóban az első lesz, izgulok is kicsit, viszont nagyon tetszenel, szóval megéri várni. :)

2021. júl. 29. 08:44
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
Nekem egyszerre 4-et csináltak, mindet egy fülbe. 2 cimpába, 2 porcba. Akinél voltam az azt mondta hogy mindkét fülön porcba egyszerre semmiképp nem ajánlja mivel az az elején eléggé fáj és nem lehet ráfeküdni. Illetve még akkor nem szokott szúrni porcba ha nagyon közel (mm távolságra) van egymástól a kettő (pl dupla helix) Fülcimpába lehet mindkettőbe egyszerre mivel az nem szokott túl fájdalmas lenni. Kérdező én a helyedben úgy csinálnám hogy először megcsináltatnám mindkét fülemet a cimpába az úgyis hamar begyógyul és utána a porcba. Már csak azért is mert szerintem elég furán néz ki ha az egyik füled végig van fülbevalóval a másikban pedig a cimpában sincs (persze a legtöbb embernek fel sem tűnik de nekem magamon nagyon fura lenne így)
2021. júl. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#4 igen, ez így tényleg logikus, nem.gondoltam.eddig bele. Akkor így fogom. Cimpákba, aztá ha begyógyulnak, akkor jöhetnek a porcok szépen sorjában.
2021. júl. 29. 09:15
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem dupla helixet szúrtak egyszerre 2019 januárban és még mindig sokszor begyullad... :D Pl. most is, kb. 3 hónapot volt gyógyult a 2 és fél év alatt.
2021. júl. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!