Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Készíttettem ma henna tetoválá...

Készíttettem ma henna tetoválást, azt mondták szedjem le miután megszárad. Én le is szedtem, de alig látszik olyan sárgán. Később erősödni fog a színe vagy nem jól csinálták??

Figyelt kérdés

2021. aug. 22. 15:37
 1/8 A kérdező kommentje:

Ilyen most


[link]

2021. aug. 22. 15:54
 2/8 anonim ***** válasza:
23%
Idővel sötétebb lesz
2021. aug. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hagyni kellett volna még a bőrödön, akkor sötétebb lenne. Így is fog sötétedni valamennyit, de nem lesz olyan, mint ha meglett volna a kellő idő.
2021. aug. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Túl hamar szedted le
2021. aug. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat!
2021. aug. 22. 17:41
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal ez már nem lesz jobb :(
2021. aug. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz sötétebb, mivel már nincs mi beleszívódjon a bőrödbe. Túl kevés volt a hennapor a keverékben, vagy csak rossz arányokat használtak. Ez már csak világosodni fog. Amikor felrakják, addig maradjon rajta, amíg magától le nem potyog, ahogy kiszárad.
2021. aug. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tájékozatlanság amit 7-írt, az oxidációs folyamat még 48 óráig tart eltáv után, addig még sokat sötétedik. Meg ilyet, hogy kevés volt benne a henna por? Ezekben a keverékekben szinte csak az van, ha kevesebb lett volna lefolyt volna a víztől, el sem készül a minta.😅 Viszont az is balgaság volt, hogy azt mondták száradás után szedd le. Legjobb lett volna eleve befóliázni megkötés után, hogy ne száradjon ki teljesen legalább egy napig, de min.egy éjszakára. Ha mostani kérdés lenne azt írnám menj vissza és rajzoltasd át ha már ilyen okos volt, hogy ezt mondta. De mostmár csak annyit írok, hogy legközelebb így járj el, ahogyan írtam.
2022. jún. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!