Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Hol tetoválnak az országban...

Hol tetoválnak az országban legszebben szemöldököt?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy melyik itthoni városban tetoválnak a legszebben szemöldököt. Felső kategóriás sminktetoválásokra gondolok, pl. Méhn Tünde, stb..Van valakinek tapasztalata? Továbbá tudtok olyanról, ahol elfogadják a Szép-kártyát?

2021. aug. 28. 19:30
 1/2 anonim ***** válasza:
89%

Fuu hát nem tudnék egyet kiemelni. Bartus Márta, bolvári Beauty, patkós Alexandra, kalcsu Kati(ők szoktak modelleket is keresni), nitsch Bettina(szerintem ők egyenszemöldököt csinálnak, mindenkié egyforma). Aztán László Krisztina. Ők jutottak hirtelen eszembe.


Szép kártyát a wings beautyban(ott is jó munkák készülnek, habár nem felsőkategora) és bartus Mártaeknal fogadnak el.


Amúgy meg rengeteg ügyes tetováló van még, csak nem ekkora a marketingjük.

2021. aug. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
84%
Én azt javaslom hogy írd be google-ba és nézegess képeket. Én hónapokig csak ezt tettem, mert nagyon sok olyan tetováló van, aki egyentetoválást csinál. Én kimondottan olyat kerestem ami nem csak egy "csík" és természetes hatású. Ráadásul van olyan hogy valaki a szemöldöktetoválásban nagyon jó, de a szájtetoválásban nem. Én megmondom őszintén, mehettem volna máshoz a számmal (ugyanott voltam), mert úgy gondolom jobbat is kilehetett volna hozni belőle.
2021. aug. 29. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!