Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Katonák! Alkarra tetováltatni...

Katonák! Alkarra tetováltatni gáz az MH-nál? Azzal kizárnám magam egyes alakulatokból?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert elvileg látható helyen nem lehetne tetkó, ennek ellenére rengeteg katonának van, akár a kézfején is. Van egyáltalán olyan hely vagy beosztás, ahol ez kizáró ok? (Nyilván nem tiltott önkényuralmi jelképről, stb lenne szó, hanem kultúrált tetkóról)

2021. szept. 1. 10:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősöm katona 2 éve.(Debrecenhez tartozik) Van 1 elég nagy tetoválása a bal alkarján, és 2 a felkarján. Szóval ez alapján nem kizáró ok, de pontosan nem tudom.
2021. szept. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2021. szept. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Önkényuralmi jelkép kizáró ok látható helyen.
2021. szept. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Igazából, ha azelőtt csináltatsz tetoválást jól látható helyre(mondjuk kézfejre), mielőtt bevonulsz katonának, az nem zavar senkit. Ha már bevonultál és utána szeretnél oda, na azt már nem engedik meg.
2021. szept. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én azt hittem, hogy ez inkább fordítva van.
2021. szept. 6. 20:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Jól hiszed mert fordítva is van, felvétel előtt kizárhatnak ha mondjuk ott a tetoválás a nyakon de egyébként a BHD diszorseg kivételével nem nagyon foglalkoznak azzal sem(nyilván ha nem fullra ki van varrva az egész nyaki rész) ha kezfejen van a tetoválás, ha meg utánna csinaltatsz mondjuk viszafogottabb tetkot kezfejre nem fog érdekelni senkit.
2022. aug. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!