Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Kiment a divatból?

Kiment a divatból?

Figyelt kérdés
Tetoválók! Szerintetek milyen dolog az már, hogy azért nem vállalják el a tetoválásomat elkészíteni, mert ez a téma 30 éve kiment a divatból, és magukat égetnék ezzel le, hogy ma ilyet készítenének?

2021. szept. 8. 10:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Pontosan mit szeretnél magadra tetováltatni?
2021. szept. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
1, szerintem az teljesen mindegy.
2021. szept. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
36%
Egy magára igényes tetováló elkészíti a mintát. Nem viselkedik ovisként. +szerintem azzal rontja a hírét, ha nem csinálja meg!
2021. szept. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
3%
Mondjuk a tetoválás is divatjamúlt kamukemény, rosszul leszek ezektől a gymből jött tetkós pamutgatyás plasztik csajoktól vezeték nélküli gagyi fülhallgatóval a fülükben.
2021. szept. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Metionin ***** válasza:
96%
Attól függ milyen a tetkó. Az én tetoválóm pl. nem varr nonfiguratívat. Valamilyen szinten a tetoválót is minősíti a munka amit kiad a kezéből, teljesen érthető ha pl. egy r1bancrendszám felvarrását visszautasítja.
2021. szept. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
74%
Remélem kiment a divatból. És akkor akin van, azért lesz mert fontos neki, nem pedig mert divatos.
2021. szept. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
46%
Had találgassak: az öklöd bütykei közé ÜSS felirat, vagy SZERETLEK ANYÁM az alkarodra. Vagy ha lány vagy akkor seggagancs.
2021. szept. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Én azt nem értem a mai napig, hogy ha valaki tetkót akar, miért nem ragaszt ideiglenest vagy húz fel valami kifestett izompólót.
2021. szept. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 SzilKa ***** válasza:
94%

Jómagam is igyekszem lebeszélni a nagyon ódivatú témákról (nonfi, indák, maori és egyéb semmitsemjelentő minták) a vendégeket, de ha látom rajtuk, hogy tántoríthatatlanok, akkor van, hogy elkészítem, de egyúttal megkérem őket, hogy ne híreszteljék, hogy én készítettem.


Olyan is előfordul, hogy inkább nem is vállalom el, de az inkább azért van, mert ha van helyette 2 másik olyan, aki sokkal egyedibb és érdekesebb témával jön, akkor szívesebben írom be őket a naptáramba és szívesebben is készítem el.


Gondolj bele: ha van választási lehetőséged a munkádban, akkor te sem azt a munkafolyamatot fogod választani, amit kevésbé szeretsz.

2021. szept. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Válassz olyan szalont, ahol elkészítik. Sok helyén tényleg nem varrnak fel például csillagot, meg a szálait elvesztő fújókát, stb, hiszen egy tetkónak az egyediség lenne az egyik lényege.
2021. szept. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!