Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ez a henna tetoválás (szerinte...

Ez a henna tetoválás (szerintem az) mit jelent?

Figyelt kérdés

Nem találok róla semmit, még csak hasonlót se

[link]



2021. okt. 10. 13:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell mindenhez jelentést társítani. Valószínű azért nem találtál róla mert nincs neki, egyszerűen csak jól néz ki esztétikailag.
2021. okt. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem henna, hanem igazi tetoválás. Az alsó részén a tónusból látni hogy ránőtt a bőr, a felső részen még friss, és látni a bőrpírt is.


Az eredeti henna minták nagyon nagy területen elterjedtek, van arab henna, indiai henna, marokkói henna...esküvőre, ünnepekrr fesztiválra szokták csinálni. A legjobb tudásom szerint ez nem zárt rituálé, bárki odaállhat, hogy nekem is. Bár drága, kb annyi vagy akár több mint az esküvői smink+haj, de benne lesz minden, a vőlegény portréja, a családfa, a memyasszony személyisége.


De ez a tetoválás sem nem autentikus, sem nem ugyanazt a funkciót tölti be, és különösebb jelentése sincs. Egyszerűen szép, mint pl egy csipke kesztyű.

2021. okt. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez pl egy indiai esküvői minta, és mint látod tök más mint ez a tetoválás.

[link]

2021. okt. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez egy marokkói muszlim menyasszony, a mint a szögletes és szigorúan nonfiguratív.


[link]

2021. okt. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A szomáliai meg általában virágos, és lazább


[link]

2021. okt. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez az eid-re készült ünnepi minta hasonló, a tetoválás egyértelműen csak távolról inspirálódott ezektől a kultúráktól


[link]

2021. okt. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, úgy látom érdekes területre tévedtem
2021. okt. 14. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!