Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ti, hogy reagálnátok le ezt a...

Ti, hogy reagálnátok le ezt a szituációt(tetoválás)?

Figyelt kérdés

Bolti eladó vagyok, van a kezemen egy számokból álló tetoválás, és egy csomó vevő elkezdi kérdezgetni fizetés közben, hogy mi az, mit jelent, stb…

Szerintem ez bunkóság, mert ami nem egy direkt tetoválás, hanem titkosan van írva vagy valami olyan nyelven ami nem ismert , az nyílván azért van, hogy ne tudja boldog boldogtalan olvasgatni.

Engem meg néznek mint egy képeskönyvet és szinte nekem szegezik a kérdést, hogy mit jelent? Ilyenkor noha egyből 200 a vérnyomásom, de el szoktam mondani, hogy titok, és nem szeretném megosztani, de nem állnak le hanem indul a barkóba: ez jelent valamit? Születési dátum? Telefonszám? Mihez van köze?


Próbálják kitalálni és én vagyok a bunkó mert a magánügyemet nem osztom meg.

De hihetetelen , hogy mennyien ezt csinálják, legalább 20 vevő eljátszotta már ezt velem.

Nem tudom de nekem eszembe nem jutna egy vadidegent faggatni a tetkójáról, plusz ha még el is mondja, hogy magánügy és nem akarja az orromra kötni akkor még erőszakosan kérdezgetni?!

Veletek is van ilyen? Hogy reagáltok?


2021. nov. 13. 21:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
67%

10, A kérdés az volt, hogy mi hogy reagálnánk le. Mivel nyilvánvalóan az nem jó válasz, hogy titok bibibí, mert ahogy a kérdező írja, azt felhívásnak veszik találgatásra, ezért én úgy reagálnám le, ahogy írtam: adnék egy olyan választ, amivel megelőzöm a további kérdezősködést.

Szerintem egy egyszerű, egyenes válasszal többre megy az ember, mint az udvarias jajj nem szeretnék róla beszélnivel.

2021. nov. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
41%

Nem tudom, miért vagy ennyire kiakadva rajta. Én örülök, ha kérdeznek a tetkómról, és imádok róla beszélni. Biztosan barátkozni akarnak, kedvesek, érdeklődők lenni, nem vájkálni a titkaidban.

Egy pénztárnál nincs is sok idő magyarázkodni. Mondhatod, hogy számodra fontos számok, kész.

Esetleg elpoénkodhatod, hogy ennyit kell fizetni, ezen számolod a visszajárót vagy hasonló.

2021. nov. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondanám az e heti lottószámok és kész. 🤷🏻‍♀️
2021. nov. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is gondolkozom tetováláson, és nekem is számít, hogy mit jelent majd. Főleg számomra, más nem nagyon érdekel mit gondolna. Ha látok egy tetkós személyt, akkor engem is úgy érdekel, hogy mit jelent ami rajta van? Egy rózsának is lehet valami mélyebb jelentése egy adott személynek. Nem kell ahhoz egy dalszöveg vagy idézet.

Nem tartom bunkóságnak amúgy, hogy rákérdeznek. Persze elismerem, egy idő után fárasztó és idegesítő lehet. De ez ezzel jár. Olyan, mint egy festmény. Minden ember reagál rá valahogy. Pozitívan, negatívan. Illetve van akik nem mutatják ki. Ezek olyan passzívak. De én nem venném külön őket, mert rájuk is hatással van, csak lehet nem olyan nagy mértékben.

2021. nov. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!