Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » 6 napos tetoválásom körül...

6 napos tetoválásom körül nagyon piros lett a bőr, és fáj amikor ráállok a lábamra ma voltam orvosnál vele de ő azt mondta, hogy semmi baja de én ezt nehezen hiszem el neki. Keressek fel inkább magán úton egy másik bőrgyógyászt?

Figyelt kérdés
[link]

2021. nov. 17. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Rendesen kented és kezelted?


Egyébként szerintem csak azért van, mert friss..

2021. nov. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Mivel elég nagy terjedelmű és még sötét is, így szinte borítékolható volt, hogy begyullad. Mondjuk egy tetanusz lehet nem ártana, és hívd fel a tetoválót első körben, ő mit ajánl. Ha a bőrgyógyász olyan krémet ad rá, ami segíti a festék kidobódását, akkor csúnya marad a tetkód és még fel is hegesedhet.
2021. nov. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha orvosnak nem hiszel, akkor az itt válaszoló embereknek fogsz?


Nincs baja, sok sok tűszúrás érte, illetve ha a nadrág hozzá ér vagy bármi, akkor is bepirosodik kicsit. Hagyd szellőzni, ne piszkáld, NE VAKARD.

2021. nov. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Metionin ***** válasza:
100%
Ez normális, nagy a tetkó, a bőröd világos, ráadásul a lábad terhelve van, nem tudod úgy pihentetni, mint pl. egy csuklót. Az én combom is napokig piros volt, meg is duzzadt, de gyönyörűen gyógyult a tetkó és lement a pirosság is utána.
2021. nov. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
84%
A lábtetkók ilyenek tapasztalataim szerint, sokkal lassabban és fájdalmasabban gyógyulnak, mint pl. egy kar. Egyrészt, mert ugye a lábadat folyton használod, nem tudod pihentetni, másrészt minél messzebb van a szívtől egy seb - mert a tetkó ugye az -, annál nehezebben gyógyítja a szervezet.
2021. nov. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!