Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mikor szokás elküldeni a...

Mikor szokás elküldeni a tetoválás tervét?

Figyelt kérdés
Várom hogy küldje a tervet..még 13 nap van kb.

2021. nov. 21. 21:50
 1/9 A kérdező kommentje:
Elég türelmetlen vagyok már. Azt mondta amint kész lesz küldi. Olyan mintha kínoznának..alig várom már a tetoválást is.
2021. nov. 21. 21:52
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
Tetoválótól függ. Az enyém totál el volt havazva, aznap reggel küldte csak, amikorra az időpontom volt :'D
2021. nov. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Biztató kilátások..Ez az első tervezés amit kértem tőle és a 3. amit csináltatok nála.
2021. nov. 22. 15:24
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Legtöbben tapasztalataim szerint csak előtte lévő 1-2 napban szokták, de van olyan is, aki nem szokott előre tervet küldeni, hanem az időpontod napján mutatja csak meg és ott variál rajta, amit szeretnél.
2021. nov. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az időpont előtti nap, késő este küldte :D
2021. nov. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nekem 3 nap múlva lesz...már nem bírok magammal. Elég ideges vagyok már. Mert ha nem tetszik akkor pont aznap mondjam neki ha akkora csinálja meg? Már egészen elment a kedvem..persze várom már de..ideges vagyok
2021. nov. 30. 16:53
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tetszik, akkor persze, mindenképp mondd meg neki!!

Semmiképp ne varrass fel valamit, ami nem tetszik igazán..

vagy megoldja időn belül vagy keresni kell mást, aki profibban áll ezekhez :)



Egyébként az Én mintám sem tetszett először, illetve voltak neki és nekem is ötleteim, de még aznap este, kb 1 óra alatt meg voltunk. Volt több verziója, illetve bele-bele módosított, amit kértem :)

#5

2021. nov. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Végül nem csináltattad meg, vagy miért emelted ki ismét a kérdést?
2022. febr. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az az alapbeállítás, hogy soha nem küld előre tervet, csak akkor mutatja meg, amikor megérkezek az időpontomra, alapból aznap az időpontom előtt rajzolja csak meg. Direkt úgy kapok időpontot, hogy legyen bőven extra idő arra, hogy átrajzolja ha nem tetszik valami. Volt, hogy kértem módosításokat, volt, hogy nem, volt olyan is amit csak felrajzolt a bőrömre és nem volt stencilje. Ő a profi, nem én, nem véletlenül választottam őt az elmúlt 6 mintámhoz, bízom benne.
2022. febr. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!