Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » A "The Walking Dead" témájú...

A "The Walking Dead" témájú tetkók még mindig trendinek számítanak?

Figyelt kérdés

2021. dec. 24. 19:32
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
20 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Persze azért érdemes tetovaltatni mert trendi hiszen tok olyan mint egy póló ha jövőre nem trendi leveszem :D Istenem ennél még az is jobb volt mikor csak a bűnözőknek volt tetoválása legalább nekik jelentett valamit nem a tucatnyi semmit mondó Stay Strong meg hasonlók
2021. dec. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Sose számítottak annak.
2021. dec. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem sosem volt az. Amúgy meg hülye aki ilyesmit varrat magára,mert pár év múlva meg már ciki lesz.
2021. dec. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
88%
Én szerintem semmilyen filmből/sorozatból nem érdemes tetkót csináltatni,mindegy,hogy éppen felkapott vagy leáldozóban van.
2021. dec. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Sose hallottam arról hogy a Walking Dead tetoválás trendi lenne, de ha valakinek az a kedvenc (vagy egyik kedvenc) sorozata szerintem elég bunkóság azt mondani hogy ciki ha ilyen témájú tetkót varrat magára. Inkább az a ciki ha valaki valamit trend miatt tetováltat. A lényeg hogy a viselőjének tetsszen/jelentsen valamit.
2022. jan. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!