Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Miért van az, hogy a tetovált...

Miért van az, hogy a tetovált emberek 90%-ának "ciki" tetkója van?

Figyelt kérdés

Én mondjuk sosem tetováltatnék magamra, mert szerintem értelmetlen. De vannak olyan tetoválások, amik tetszenek.

Pl. ezek:

[link]

[link]


Adott egy tűzfal. Rá lehet festeni valami szépet, de össze is lehet tegelni. A legtöbb ember utóbbit választja. Miért? Mi értelem a "Love" meg "Family" stb. feliratoknak?



2022. jan. 10. 15:29
 1/8 A kérdező kommentje:
*értelme
2022. jan. 10. 15:31
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Mert egyedi ízlés kérdése, hogy kinek mi tetszik. Gondolom ő nem tartja cikinek a sajátját, azért választotta azt. Nekem pl. ezek nagyon nem jönnek be, ami meg neked igen és ilyesmit biztos, hogy soha az életben nem választanék.
2022. jan. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

Mert nekik meg az tetszik.


Amúgy SZERINTEM meg kifejezetten rondák amiket linkeltél. :D De ha a viselőjüknek meg az tetszik, akkor hordja azt.

2022. jan. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Az, hogy egy kép tetszik-e valakinek, ízlés dolga, szubjektív, ez tény.

De én azt látom, hogy sokan inkább összefirkáltatják magukat, mintsem valami "szépet" varratnának magukra.


A "kedvencem", amikor valaki a gyerekei nevét, vagy születési dátumokat tetet magára. Ilyenkor mindig arra gondolok, hogy biztos feledékeny. :)

2022. jan. 10. 15:46
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom ő nem egy képet akart magára varratni, hanem valami neki jelentéssel bíró dolgot, emléket. Én se tetoválnék magamra ilyeneket, de attól még tartom, hogy neki kell, hogy tetszen.
2022. jan. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%
Sosem fogom megérteni, miért fáj az valakinek, hogy a másik mit csinál a testével. Hozzád sem megy oda senki számon kérni, hogy ez meg az miért olyan rajtad. Ahogy egy tetovált sem fog eléd állni és megkérdezni, miért nem varratod ki magad?!
2022. jan. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Sunshinedoll ***** válasza:
83%

Egyrészt senki nem azért tetováltat, mert szerinted értelme van, biztosan te is sok olyan döntést hozol, hoztál (általában vagy mondjuk a megjelenéseddel kapcsolatban), ami nekem vagy mások számára értelmetlen.


Illetve nyilván minél több döntést hozol meg, annál valószínűbb, hogy lesz köztük olyan, ami másoknál kiveri a biztosítékot, vagy épp olyan, amit te magad megbánsz.

2022. jan. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert ő nem tartja cikinek, mert neki ez tetszik, mert esetleg jelentéssel bír a számára.


Mindenki ízlése más, nekem sem tetszenek például, amiket te linkeltél, de sose nondanék rá semmi bántót, ha valakin ilyesmit látnék. Neki ez tetszik, kész. Valószínűleg az enyéim se tetszenek mindenkinek, de nekem igen, és ez az, ami számít.

2022. jan. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!