Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szerinted magamra varrjam?...

Szerinted magamra varrjam? Magatokra varratnátok egy marihuána levelet?

Figyelt kérdés

A szivetekre varrnátok a egy marihuána levelet?

Ez a csodaszer kimentett a szarból, túl lettem hála a szakitáson, és kimenekitett a súlyos szorongásos depressziómból. Ti hogy döntenétek a helyemben?


2022. jan. 22. 01:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Majd ha leteszed ugyanott abba a sz*rba leszel. Nyilván te döntöd el, de ez már az olyan kategória amit soha nem kéne varratni. Megfogod bánni, megleszel bélyegezve,munkáltató megtudja repülsz,és kib*szott cink. Pozitív hatása pedig : semmi. Értem, hogy jobb az élet ha szivsz, de szerintem ezt engedd el. Gyerekeknek se lesz jo mesélni miert van rajtad. Ha addigra nem leszel impotens.
2022. jan. 22. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Már letettem 1 hónapja és semmi bajom eddig. Nekem már ugyis mindegy mindenki tudja és a legtöbb ember elitél egy ilyen kis dolog miatt. Szánalmas Magyarország.. De persze olyanok akik nem is tudják miken segitett keresztül lépni és milyen érzés szivni.
2022. jan. 22. 02:42
 3/17 anonim ***** válasza:
91%
Minden országban elitelik legtöbben. Kivéve ahol legális. Kis dolgnak tűnik, de sajna nem teljesen az. És pontosan tudom milyen szívni, és nem segített semmin. Egyszerűnek csak menekülsz a valóság elől.
2022. jan. 22. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Egyszeruen jo mikor elkezd beutni es hirtelen lelassul minden. Elkezded erezni a fejedben a bizsergest es utana mar fokozatosan egyre jobban szet csuszik az ember :D.. Egy embertol sem hallotam volna aki kiprobalta mar hogy szar.
2022. jan. 22. 05:29
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Hálás lesz a marihuána vagy mi? Én meg piálni szeretek, mégse varratok magamra egy üveg sört meg egy fél házipáleszt.
2022. jan. 22. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
80%
"Szánalmas Magyarország" Ki mondja ezt,egy drogos? Ugyan már,te vagy szánalmas! Letetted egy hónapja? Nem,ezt már sosem fogod letenni,mert ha az életedben adódik valami probléma,elő fogod venni újra és újra,mert azt hiszed,ez oldja meg a gondjaidat.
2022. jan. 22. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
85%
Arra én nem lennék büszke, hogy érdemi probléma megoldáshoz nem segítséget kérsz és magadon dolgozol, hanem tüneti kezelést folytatsz. Ami egyenes út a függőséghez :)
2022. jan. 22. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
74%
Semmiképpen sem, irtó proli dolognak tartom. Jobban szeretem, ha az eredményeim beszélnek helyettem. A stílusom pedig van annyira kiforrott, hogy ezt az öltözködésem teljeskörűen reprezentálja.
2022. jan. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó dolog egy tetoválás, szép is tud lenni. De mondjuk 25 év múlva is így fogsz érezni amikor mondjuk mész az oviba az unokádért?
2022. jan. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vetem meg a füvet, de sose varratnám magamra, nem látom értelmét és hasonló tetoválásokat elnézve nem is néz ki valami jól. De a te tested, azt csinálsz vele, amit akarsz.
2022. jan. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!