Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Miről szoktál beszélni a...

Miről szoktál beszélni a tetoválóddal?

Figyelt kérdés
ha nagyon nincs téma mit mondjak? kérdezzem a munkájáról, mióta varr stb? tetoválók miről szerettek beszélni a vendéggel?
2022. jan. 24. 08:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmiről. Váltunk pár szót, aztán hagyom dolgozni.
2022. jan. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs téma, nem kell beszélgetni. Ilyen egyszerű
2022. jan. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt, akivel semmiről, de olyan tetoválóm is volt akivel végigbeszélgettük az alkalmakat (többször voltam nála) épp arról, ami eszünkbe jutott, utazásról, az állatainkról, zenéről, koncertélményekről, könyvekről stb.
2022. jan. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek szeretnek magukról beszélni, munkájával kapcsolatos kérdések jók lehetnek, én amúgy mindig olvasok (ha olyan helyre tetoválnak) vagy csak élvezem, hogy ott vagyok, ha nem beszélünk akkor azt sem érzem kínosnak.
2022. jan. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 $$$$$ ***** válasza:
84%
Hat mi mindig az edzesröl beszélgetünk. Mert mind a ketten kondizunk rendesen. Olyan is volt amikor egy 8 óras alkalmat vegig beszelgettunk az edzesrol😂.
2022. jan. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Metionin ***** válasza:
100%
Mi legutóbb digitalizáló táblákról és kórházi élményekről dumáltunk végig 8 órát. Valahogy mindig a tetkóból indulunk ki, az utóbbit arra a lábamra varrta, ami sérült egy balesetben, innen indult a kórház téma. Azelőtt könyvhöz kapcsolódó tetkómat csinálta, akkor meg Stephen Kingről beszéltünk, azelőtt meg művészethez kapcsolódó készült, akkor akrilfestékekről meg Salvador Dalíról nyomtuk :D
2022. jan. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell mondani semmit. Előbb magadba mélyedj, s ha önmagad nem érted (ami a tetkós prolik esetén elég valószínű), ne kínozz mást se folyton. Esetleg elmélkedhetsz arról hogy hol csúszott el az életed annyira hogy proli módjára tetoválásra adod a fejed.
2022. jan. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
#7, neked komolyan ez a napi élvezet, hogy leprolizod a tetoválás témakör minden kérdését?
2022. jan. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Fárasztó96 ***** válasza:
52%
Szerintem jönni fog a beszélgetés téma. Elsö tetkóm úgy készült el, hogy csak az én idöpontom nem csúszott a tetoválóm külföldi vendég tetováló útjai során. Rám szólt többször is, hogy ne mocorogjak, mert ahogy varrt, mindig megmozdultam picit. :) Persze nem ettöl lett folt a tetkón... :') Most új helyen fogadott már a tetováló, azóta külföldöt abbahagyta, most barátnője a munkatársa :) Még jobb hangulat áradt a helyböl, az elözöt zsúfoltnak éreztem.
2022. febr. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!