Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » 2 hete tetovaltattam. Mehetek...

2 hete tetovaltattam. Mehetek szolariumba, ha letakarom az adott felületet?

Figyelt kérdés
Teljes mellkasomon van egy tetoválás. Nem gyogyult még meg, kenegetem,viszont szeretnék szoliba menni. Ha letakarom, lehet belőle baj?

2022. jan. 25. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ne menj. Egyébként se, de ha sérült a bőröd, akkor végképp ne.
2022. jan. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Sosem értettem azokat az embereket, akik varratnak, aztán 1 hónapot sem képesek várni a szolival, a fürdőzéssel, vagy annak az adott bőrfelületnek a parfümözésével és hasonlók. :D 2 hetesen még túl korai. Egy életen át rajtad lesz, nem éri meg elrontani.
2022. jan. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
35%
Kemó jöhet?
2022. jan. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Biztos nem keveset fizettél azért a tetkóért, biztos megéri kockáztatni? Egyébként ha letakarod, akkor mi értelme? Nem pont azért jársz szoliba hogy egyenletesen barnulj? (Meg hogy fiatalon barna bőrre cseréld a negyvenes éveidben is jó állapotú bőr esélyét...kicsit olvass utána a szolinak és főleg a fényvédelem szerepének a bőröregedésben és alapból soha többé nem akarsz majd menni)
2022. febr. 7. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!