Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Hát tetoválás? Szerintetek?

Hát tetoválás? Szerintetek?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy a gerincem mentén végig van egy heg, ami 4 éves és egyébként elég halvány. Nem rég jött az ötlet, hogy tetoválást szeretnék a hátamra.


[link]


Szerintetek egy ilyen kb. mennyibe kerülne? Illetve egy heg tetoválása menyiben különbözik a normális bőr felületre készített tetoválástól?

Jó tudom, kérdezzem meg a tetoválót. De mit gondoltok?



2022. jan. 30. 21:33
 1/1 anonim válasza:
50%

Én nem ajánlanám a hát tetoválást. Elvileg baromira fáj (csak gondolj a pattanásra, ha kinyomják a hátadon), meg nem is úgy látod, mintha számodra is látható helyre kerül. Nem akarlak lebeszélni, csak elmondtam, én mit gondolok. Persze más hátán jól áll, ha bevállalja.

Nekem egy idézet van a karomon, egy férfi ismerösöm megkérdezte, hogy miért nem a köldököm alatt vagy a derekamon van. Azt vallom azóta is, hogy a hátam/derekam és a hasam/mellem meg a combjaim nem lesznek szétvarrva.

2022. febr. 2. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!