Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Egy ideje gondolkozom egy...

Egy ideje gondolkozom egy tetováláson. Emléktetoválás lenne, tehát nem divat, nem hóbort, komoly jelentése lenne számomra. De nem vagyok benne biztos, mert bonyolult, aprólékos, részletes, színes tetoválás lenne alkar belső felére. Folytatás lent...?

Figyelt kérdés

Rengeteg oldalon utánaolvasva kicsit elbizonytalanodtam, hogy ezek pont azok a tulajdonságok amik kevésbé tartóssá teszik a tetoválást. A részletek elmosódnak, a színek kifakulnak, úgy viszont már valószínűleg nem szívesen viselném. A kérdésem az, hogy akinek van tapasztalata ilyen tetoválással, a tartósságáról, megírná a tapasztalatát? Tényleg így van ahogy írják? Lehet hinni a tetkók frissen és pár év után képeknek?

Portrészerű tetoválásról lenne szó, vékony vonalakkal, ráadásul nem túl nagy méretben. Érdemes ilyenbe ruházni, na meg a fájdalom sem utolsó, rosszul tűröm. De ez tényleg olyan tetoválás amiért belemennék. Csak a fentiek aggasztanak.



#tetoválás #elmosódás #fakulás #Emléktetoválás #Portrétetoválás
2022. febr. 5. 15:27
 1/6 anonim ***** válasza:

A vékony vonalakkal lehet probléma (ez főleg a nagyon vékony betűs írásoknál látványos), a többi az a bőrödtől, a tintától függ, és hogy mennyire vigyázol rá. A színek kopása felújítható egyébként. :)

Nekem vázlatos, akvarell jellegű tetoválásom van, 5 éves, szóval nem "annyira" régi. Egy vonal van benne, ahol picit "megfolyt" a tinta, nem látványos, meg nem üt ki annyira a mintából, én látom. A színei most is csodaszépek. :)

2022. febr. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 $$$$$ ***** válasza:
Nekem van egy par tetkóm. Abbol 3 eleg reszletes. Csak nem színes hanem fekete-feher. Az egyik 5 eves a masik 2. A harmadik meg kb.1 honapos. Tehat az meg nem mértekado. De a masik kettonek semmi baja sincs meg. Nem kis mintak de aprolekosak. Es a legaprobb reszelt is tokeletesen latszik még. A fajdalomtol nem kell félni mert egyaltalan nem vészes. De amugy ha megmutatod a kiszemelt tetoválonak a mintat ( az is fontos, hogy jo tetovallo legyen, mert nagyban fog fügni a minöség és a tartossag is attol, hogy ki csinalja.Fizesd meg az árat.) megmondja majd, hogy szerinte mennyire lesz tartos.
2022. febr. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérj idöpontot egy megbeszélésre a kiszemelt tetoválóhoz. Ö tudja pontosan felvázolni, hogy kivitelezhető-e az a tetkó arra a helyre ahova gondolod. Nekem az alkar belsö fele csukló felé eléggé fájt, gondolom vékonyabb a bör vagy közelebb vannak az inak.
2022. febr. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Még nem találtam kiszemelt tetoválóművészt sem, rengeteg van Győrben, és a bemutatott munkáik közt még csak hasonló sincs ahhoz amire én vágyom. Általában nagyok és csak feketék, vagy igen élénk, neonszínűek, feltűnő, erőteljes minták. Én inkább ilyen visszafogottabb, fényképhűbbre gondoltam. Lehet hogy kivitelezhetetlen. 😅
2022. febr. 6. 17:07
 5/6 A kérdező kommentje:
Na, közben nézelődtem még és találtam egy ígéretes helyet, ami szimpatikus. De még várok egy kicsit és közben tervezgetem.
2022. febr. 6. 19:05
 6/6 anonim válasza:
Nekem sok tetoválásom van kisebb nagyobb, színes, fekete árnyékolt. Extra érzékeny bôröm van. Èdesanyám portrèja van a feksô kapom belsô felèn. Kritikus felület dörzsölôdés szempontjábòl, a mai napig gyönyörû. Manapság már teljesen más teknikával ès tintával dolgoznak. Nem fakulnak mosòdnak szét egykönnyen, fôleg ha igènyes helyen csináltatod. Elsô tetoválásom több mint tíz éve készült a labfejem külsô oldalán egy mondat. Na az aztán tényleg dörzsölôdik, mégis még mindig tisztán kiolvashatò. Hidd el ha jelentéssel bír mszámodra még ha lenne is hibája a hozzá fûzött érzések felülmùlnák. Az elsô nehéz rávenni magát az embernek legalábbis Nekem sok kètségem volt aztán onnan jön a többi :D
2022. ápr. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!