Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ajaktetoválásról milyen...

Ajaktetoválásról milyen tapasztalataitok vannak? (sminktetoválás)

Figyelt kérdés

Erősen gondolkodom egy aquarell technikával készült lágysatírban amivel állandósítani lehetne egy élénkebb, de természetes színt a számon, mert most szép az alakja, elvagyok a méretével, de nagyon halvány, világos, így sok rúzst használok, de az meg foylamatos vacakolás, hogy ne rontsam el, javítsam, aztán meg úgy egyek mint valami őrült, hogy nehogy olajos dolgok érjenek a számhoz, mert a tartós folyékony rúzsok javítva már csúnyák, de a többi meg kenődik és beszívódik...Szóval a mindennapokra szeretnék egy élénkebb de azért nude színt, és a rúzst max alkalmakra hagyná, meg de nem tudom van e hátránya, mert mindenütt csak a pozitívat látom.


Kiválasztottam egy tetoválót, akinek a munkái nagyon tetszenek, és mindenhol elolvastam róla a véleményeket, amik nagyon jók.



2022. febr. 8. 14:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincs hátránya csak előnye, de kiváló szakember készítse el.


Viszont fájdalmas arra készülj fel.


Életem egyik legjobb döntése volt az ajaktetoválás.

2022. febr. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen, az nálam is kritérium volt hogy ne az alját fogjam meg, legyen az illetőnek sok száj a referenciái közt, gyógyult eredményeket is lássak, ne csak az utóápolóban úszó frisseket. Nagyon sok trógerséget találtam, emiatt is van bennem egy minimális kétség, de akit kinéztem annál nem találkoztam ilyesmivel, és találtam pár másik nagyon jó referenciával is tetoválókat.


Tetoválás után mennyi ideig nehezíti a mindennapokat? voltak olyna napok amikor jobb ha nem látnak mások? (már nem a közeli barátokra gondolok, vagy a családra akik tudják) Milyen hosszú ez az időszak?

2022. febr. 8. 14:31
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Kb 1 hét míg leeseik a pork és az első pár napban csak szivoszallal ihatsz.


Egyébként semennyire sem nehéz a tetovalas utáni időszak.

2022. febr. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!
2022. febr. 8. 14:39
 5/7 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem kit néztél ki? Én is gondolkodom rajta, de még nem találtam olyat, akinek a munkái 100%-osan meggyőztek volna. :)
2022. febr. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ingart_beauty néven van a hölgy instagrammon. De például Gáspár Melinda oldalán is extratermészetes munkákat találtam, és Goike Antia munkái is gyönyörűek. Kb ez a 3 tetováló van a kalapban, de az első felé hajlok. Viszont mindhármuknál vannak gyógyult munkák is nem,c sak a bedagadt estraerős színű frissek, szóval nem szüknek meg a kuncsaftjaik a korrekció előtt :D
2022. febr. 10. 20:03
 7/7 qborka ***** válasza:
Én is gondolkodom rajta. Az ok, hogy utána csak szívószállal lehet inni,de mi a helyzet a fogmosással,evéssel? Köszi.
2022. ápr. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!