Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mennyi lehet az ára?

Mennyi lehet az ára?

Figyelt kérdés

2 tetoválás árára lennék kíváncsi. Gondolom mindenhol másféle lehet az összeg amit kérnek ezekért de körülbelül mennyi lehet?


1.

[link]


2.

[link]



2022. febr. 22. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az alkar tetkó olyan 40 000, a lábszár pedig ilyen 50-60 000-be kerülhet.
2022. febr. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Egyébként mindkettő alkar tetoválás akar lenni csak nem a legjobb szögből van a kép valószínűleg. 😀

2022. febr. 23. 15:30
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi😅 akkor a 2 tetkó ára szerintem kb egyezik. Talán a 2.-ért többet kérnének, mert kontrasztosabb és realisztikusabb, de biztos nem vagyok benne, egy tetoválóművészt kéne megkérdezni.

A másik, ami nem a kérdés fő témája, hogy, ha magadra varratnád valamelyiket, mindenképp változtass rajtuk valamit. Az eredeti művészeknek nem szokott jól esni, ha lopják a munkájukat.

2022. febr. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!