Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mell alatti tetoválás mennyibe...

Mell alatti tetoválás mennyibe kerül? Hol érdemes csinaltatni? ( sok egyéb kérdés lent)

Figyelt kérdés

Régóta gondolkozok már, hogy szeretnék egy mell alatti tetoválást, de lenne egy csomó kérdésem ezzel kapcsolatban.

Akinek van ilyenje, melyik szalonban keszíttetted? Mennyibe került? Mennyi idő volt? Nagyon fájdalmas? Egy alkalommal megcsinaljak, vagy többször rövid időkre kell visszamenni?

Egy tetovalasom sincs, így nem tudom, hogy számítják az árakat? A tetováló órabérét kell fizetni, tehát ahány óráig tart a varrás?

Plusz ha nincs konkrét ötletem, de elmondom, hogy nagyjából milyet szeretnék, akkor segítenek megtervezni?


Nagyon köszönöm annak aki válaszol bocsi a rengeteg kérdésért:))



2022. márc. 24. 13:56
 1/5 A kérdező kommentje:

[link]


Ilyesmiről lenne szó

2022. márc. 24. 13:58
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Bár nekem mell alatt nincs, így a kérdések első részére sajnos nem tudok válaszolni.

Az ár tetoválótól függ. Általában van egy alapdíjuk, pl 10.000.- utána óránként 15.000.-

szerintem a legtöbb tetováló letudná neked egyben, kétlem, hogy egy ilyen tetoválás több alkalom lenne.

A mintáról pedig igen, az igazán jó tetoválók azt szeretik, ha van egy elképzelésed, de nem egy ilyen netről lementett képpel mész oda, hogy én ezt akarom!!!!

Minden normális tetoválónak megvan a maga stílusa, nézegess munkákat, és akinek tetszenek a tetoválásai ahhoz érdemes elmenni.

Ha kinéztél egyet szerintem nyugodtan rá írhatsz azon a platformon, amin aktív és simán mond rá neked időt és árat is!

2022. márc. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az ár a mérettől/telítettségtől/bonyolultságtól függy. Megmondják előre mennyibe fog kerülni.

Rajzolnak is neked, ha nem tudsz konkrét képet vinni.

2022. márc. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Van egy alap ár, egyébként jól írja az előző, mérettől, bonyolultságtól és a tinta mennyiségétől is függ az ár. De ha felkeresel bármilyen szalont, mondanak időt és árat is rá.

Ha van egy ilyen elképzelésed, de nem pontosan ilyet akarsz, nagyon jól megtudják csinálni, amit szeretnél.

Ha gondolod privátban ajánlok Budapesten valakit, nekem minden tetkóm ők csinálták, nagyon jók.

2022. márc. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindenkinek a segítséget és a válaszokat!

Utolsó, hálás lennék, ha megosztanád velem az ajánlásod! :)

2022. márc. 26. 07:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!