Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ez normális sminktetoválás után?

Ez normális sminktetoválás után?

Figyelt kérdés
Voltam egy sminktetoválónál, megcsináltatni a szemöldökömet. Egy régi halvány, szürke árnyalatú elrontott sminktetoválást szerettem volna kijavíttatni. Először világosította, aztán rá ment egy szép barna árnyalattal. Minden előírást betartottam, szépen le is esett a pörk, de sajnos alatta átlátszott még a régi immár világosabb tetoválás. Ezért amikor vissza mentem a megbeszélt időpontra korrekcióra, egyel sötétebb árnyalatot javasolt a hölgy. Nekem nagyon fehér bőröm van. Tehát meg is történt a korrekció a sötétebb barna árnyalattal. Eltelt 10 nap szintén betartottam minden előírást, hogy szép legyen az eredmény. Le is esett ma a pörk, csakhogy nagyon sötét barna az eredmény. Szép maga a szín, de mint írtam, a bőröm nagyon világos így elég éles a kontraszt. A kérdésem az lenne, hogy ez fog még változni a következő hetekben? Elképzelhető, hogy tompul, esetleg világosodik kicsit? Mindenhop azt olvastam, hogy sokan megijednek, mert a pörk leválás után nagyon világos az eredmény. Csakhogy nekem pont az ellenkezője történt.Van aki járt már így?

#szemöldök #sminktetoválás #Sötét árnyalat
2022. ápr. 22. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A korrekcionak is kell kb 6 hét mire jó lesz. Nagy változások már talan nem lesznek.


Előbb el kellett volna távolítani a régi pigmenteket, hogy ne üssön át.

2022. ápr. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A régi szürke tetoválás egyáltalán nem üt át, hiszen az elején írtam, hogy az első tetoválás alkalmával ezzel kezdtünk,el lett távolítva. Az új szín az, amit most erőteljesebbnek látok a kelleténél.
2022. ápr. 22. 17:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Az első alkalom után átlátszott, azért lett sötétebb a korrekcióhoz választott szín, nem?


Alakulni mindenképp fog még. Azt a 6 hetet kb. várd meg, ez még nem végleges. Nekem nem sötétedett tovább.

2022. ápr. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, igyekszem türelmesen megvárni 😅 csak kissé meglepődtem ezen az erőteljes színen.
2022. ápr. 22. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!