Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetoválás 16 évesen?

Tetoválás 16 évesen?

Figyelt kérdés
Kicsit több mint fél év múlva leszek 16 es van egy tetko ötletem ami előadótól, személytől, mindentől függetlel és nagyon sok erőt tud(na) nekem adni. Afelől higy megbannam e vagy sem nincsenek kétségeim, inkább afelől, hogy nem nyulna es meg vagy valami ilyesmi... Aki tapasztalt légyszi írja le hogy hogy van ez, köszönöm szépen!!
aug. 6. 01:55
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Fiú/lány vagy? Testalkat? Hová szeretnéd?

16 évesen még nőhet az ember, ami elnyújthatja a tetkót, változékony a test. Szerintem ezzel még várj egy pár évet. Ami arra is jó, hogy megerősítse vagy megszüntesse benned a szándékot, szóval plusz gondolkodási idő. Most nem érné meg szerintem

aug. 6. 04:00
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Én is ezt mondtam 16 évesen, és már 20 évesen megbántam volna :D
aug. 6. 05:44
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

16 évesen én is így voltam sok ötletemmel, hogy biztos nem bánnám meg. Már két évvel később, 18 évesen összetettem a két kezem, hogy a szüleim nem engedték meg. :D

Annyit és annyiban változik ilyenkor az ember, nem érdemes kockáztatni. Valamint ugye felelős tetováló nem nagyon varr kiskorút még szülői beleegyezéssel sem. Várj két évet, ha még mindig akarod majd, akkor csináltasd meg, de szerintem 16 évesen még hanyagold ezt a tetkó témát.

aug. 6. 11:18
 4/7 segitseg ***** válasza:
58%
Nekem nem nyúlt meg a kb egy éves tetoválásom (16/l), nem is bántam meg, mert csak egy apró minta egy nem jól látható helyre. Egyébként a bokámon van, ott amúgysem nyúlhat meg annyira, inkább a fogyás/hízás ami problémát jelenthet az olyan helyeken, mint például a has is
aug. 6. 11:29
 5/7 A kérdező kommentje:

Lány vagyok, 158 cm (2 eve nem nőttem...) átlagos testalkatom van. A környék hajlatom fölé szeretném és az egyik csaladtagomra emlékeztetne aki sajnos meghalt es nem a közelmúltban, hanem már 2 eve szóval nem a hirtelen jött gyász se játszik szerepet...

A válaszokat köszönöm!!

aug. 6. 17:10
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Tisztességes művész nem vállal 18 év alattit.

Ha bármi para van, engem vesznek elő, a szülői beleegyezést meg hagyjuk.

Én várnák még egy pár évet.

aug. 6. 18:31
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
azt a 2 évet kibírod. olyan művész aki bevállal 18 évnél fiatalabbnak tetoválást ahhoz nem érdemes menni.
aug. 8. 01:20

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2022, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!