Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szeged Sun City Tattoo-nál...

Szeged Sun City Tattoo-nál mennyibe kerül egy piercing? (több)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Aki nemrég volt a Sun Cityben, tudna nekem válaszolni néhány kérdésre? Először is, hogy kb milyen hamar tudnak időpontot adni orr pc-re. Második, hogy látom hogy a honlapon az áraknál fel van tüntetve, hogy egy szúrás 6000FT, plusz ott vásárolt ékszer 2000FT. Ez az összes ott kiválasztott ékszerre érvényes? Számomra kicsit fura, hogy egy sima pont és egy karika pc-ért ugyanannyit kérnek. Harmadik kérdésem pedig, hogy legelsőnek lehet karikát kérni?

Köszi előre is a válaszokat!



2022. szept. 26. 15:38
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Többször voltam már Szegeden, de a Sun Citybe nem mentem be.

A piercing árában általában az ékszer (alapékszer) benne van, a náluk pluszban vásárolt ékszer kerülhet 2.000.- Ft-ba. Igen, eléggé drága, ha azt nézzük, hogy nagykeráron az orvosi fém piercingek 2-300 Ftra jönnek ki, míg rendelve a nagyobb, titán ékszert is 1500-2000 Ft-os összeg (plusz pk).

Ettől függetlenül:

Karikát lehet elsőre kérni, de ez attól függ, hogy milyen ékszert is akarsz. Septum, daith, lobe, némely intim mehet karikával elsőnek. Pár fülpiercinget, intim és a köldökékszert leszámítva pedig egyenes szárú kezdőékszer javallott, de nagyon.

Orrpiercingnél az L vagy kampós végű pontékszer a legjobb a gyógyulási időhöz. 3-4 hónap múlva mehet a karika. Kb annyi idő a tökéletes gyógyulási idő.

De amúgy nyugodtan írj rájuk facebookon vagy emailben és kérdezd meg, nem harapnak ;)

2022. szept. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!