Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ajak sminktetoválás?

Ajak sminktetoválás?

Figyelt kérdés

Sziasztok, regota gondolkozok rajta, de a kornyezetemben nincs senkinek.


Toltve a van a szam, elsosorban ezt szeretnem esztetikusabba tenni, mert hiaba a megfelelo szakember, de oldalt megis van egy kis borszinu kificceno resz ami nem annyira tetszik:)


Egy teljesen nude szinu, szammal harmonizalo szint kepzeltem el, emnnyire tartos es esztetikus? Ha kopik h kopik?

Ha mar egyszer megcsinaltattam, mar mindig kell frissitgetnem 1-2 ev kulonbseggel?


26/N


Koszi a valaszokat


2022. okt. 15. 17:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem most lett frissítve hasonló okokból. Először egy nagyon nude színnel készült, 3-4 év telt el és nem mondom, hogy nem halványult de még egyáltalán nem volt csúnya. Most töltettem a szám ahhoz kellett kicsit igazítani, plusz egy kicsit élénkebb színt valasztottam. A lényeg, hogy nagyon profi szakemberhez menj. Nem éri meg rajta spórolni. Ha rosszul sikerül akkor nagyon meg tudja keseríteni az életed.
2022. okt. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Koszi sokat segitettel :)

Neztem ki mar egy ket szakembert, megis kivancsi lennek te kit ajanlasz? Akar privatban is szivesen varom az ajanlasod:)

Koszonom

2022. okt. 20. 14:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy ki töltötte nektek a szátokat és mennyire volt fájdalmas?
2022. dec. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!