Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szoptatás alatt szemöldök...

Szoptatás alatt szemöldök tetoválás?

Figyelt kérdés

Szörnyen érzem magam úgyhogy legyszi csak az írjon aki tényleg tud infót és segítséget esetleg tapasztalatot írni

Fiam 3 éves múlt , még néha néha napközben mindig cicizik tejem is van (tudom iszonyatos és szörnyű hogy egy ennyi idős gyerek még mindig cicizik , már sokszor hallottam )

És pár napja egy akció miatt ki tetovaltattam a szemoldokom ahol nem említettem hogy még cicizik a fiam ,nem tudtam hogy ez befolyásolhatja és esetleg baj lehet belőle csak most láttam egy videót erről . Ez az első tetoválásom úgyhogy tapasztalat nélkül mentem igazából . Egyszer erzestelenitett krémmel .


2023. febr. 16. 22:59
 1/3 anonim ***** válasza:
24%

Ha nem Hepatitiszes vagy HIVes eszközökkel csinalták akkor nem lesz gond. De a gyereket ilyenkor már nem kéne szoptatni. El fog torzulni a női mellekkel való relació a fejében. Gondolom szégyelted hogy még szoptatsz,ezért nem mondtad akkor.


Apuka hogy viszonyul ehhez a témához? (Ha cink, írhatod privátban is)

2023. febr. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
67%
Én is pont így voltam, csak kisebb volt a gyerek. #1 szoptatásról szóló dumája meg oatobaság
2023. febr. 17. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem szégyelltem , csak nem tudtam mivel sosem akartam tetoválást így sosem érdekelt a tetoválás témája stb de ez a szépség tetoválás számomra más :)

Egyébként a párom nem ellenzi , úgy van vele ha engem nen zavar akkor öt sem , eszik mellette mindent

2023. febr. 17. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!