Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szemöldök tetoválás Budapesten?

Szemöldök tetoválás Budapesten?

Figyelt kérdés

A szemöldököm évek óta ceruzával festem mert sajnos nagyon ritka és szőke is vagyok tehát világos is.

Nagyon divatba jött a púder szemöldök és a tetoválás és gondolkodom rajta,hogy megcsináltatnám,de nem merem mert félek,hogy elrontják.

Szeretném ha minél természetesebb lenne és profi. Budapesten ismertek jó sminktetoválót? Tapasztalatok is érdekelnek.



2023. ápr. 2. 22:47
 1/6 anonim ***** válasza:
81%

Hja, most éppen divat, de a divathullámok jönnek-mennek... Maga a szemöldök divat is változik. Van amikor az a divat, hogy full vékony legyen, van amikor az hogy sötét és vastag.

Sima tetkóm van, mert az nem egy divatirányzatot képvisel, legalábbis az enyéim nem, de a szemöldökömet biztosan nem csináltatnám meg. Ja, és az összes férfi ismerősöm ki van borulva a tetovált szemöldökű lányoktól, konkrétan viccelődnek és röhögnek rajtuk. Bocs ha ezzel itt megbántok valakit, de tényleg így van. Mondjuk már nem 20 évesek vagyunk, 35-40 feletti társaság. Lehet hogy a fiatalabb srácoknál máshogy van.

2023. ápr. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%

Nitsch Bettinánál voltam pár éve, a legjobb döntés volt!!

Előtte kb 16 éven át rajzolgattam minden nap :/

Csak azt bánom, hogy nem sokkkkal előbb mentem!

2023. ápr. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Első,úgy értettem,hogy divat,hogy most felkapott lett,előtte sosem hallottam a szemöldök illetve más sminktetoválásról a szemöldök divatot pedig sosem követtem,a saját formáját erősítettem meg de valóban ráuntam rajzolgatni és nyilván nem egy olyat szeretnék ami teljesen elüt vagy nagyon látszik,ahogy le is írtam.

Második válaszolónak pedig köszönöm a válaszát:)

2023. ápr. 3. 00:45
 4/6 anonim ***** válasza:
70%

#1 Más, ha valaki divatból csináltatja, más, ha azért, mert nincs, neki, kihullott, stb.

A Kérdező leírta, hogy nagyon világos és ritkás, kvázi, mintha nem lenne neki. Azért szemöldök nélkül is hülyén néz ám ki az ember.

Mint sok esetben, itt sem szabad általánosítani, és akit #2-es írt, őt én is ajánlom!

2023. ápr. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nitsch Bettinát szintén tudom ajánlani, az enyémet is ő csinálta. De anyum most Siklósi Júliánál volt és az övé is csodaszép lett, úgyhogy tudom ajánlani őt is. :)
2023. ápr. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Az enyémet Vojtkó Vanda csinálta. Nagyon nagyon féltem nehogy rossz legyen mert azért csak az arcomról van szó. Hát áldom magam, hogy őt választottam. Minden mm ott van ahol lennie kell, csodás munkát végzett.
2023. ápr. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!